V tomto článku si dovolím byť viac osobná a čerpať z vlastných skúseností, pretože D.D.Step sprevádzajú nohy mojich detí už dlhšie. Tentokrát sme si vyhiladli vyššie prechodné barefoot topánky pre moju slečnu.

Vyššie prechodné topánky D.D.Step. Nezničiteľný obľúbenec našej rodiny. 1
D.D.Step Prechodné topánky Royal Blue Star

D.D.Step Royal Blue Star – keď dizajn predáva

V prvom rade si vyššie prechodky vybrala slečna sama, majú predsa trblietavú hviezdičku vo fialovej farbe. Máme šťastie, že sme sa rozmermi ešte zmestili, číslo 36 má rozmery 23,8 do dĺžky a 8,8 do šírky. Neviem čo si počnem na jar, keď možno nôžka podrastie, ale ak niečo nájdem, napíšem aj vám, aby ste si vedeli poradiť aj vy, mamky už starších umiernerných plutvonožcov. Iba okrajovo spomeniem, že ak máte doma fešáka so širšou nôžkou v tvare plutvičky, nakuknite k nám, nájdu sa u nás vyššie prechodné topánky aj pre vás – D.D.Step Royal Blue Monster , D.D.Step Grey Monster alebo aj D.D.Step Grey Lion. Vidíte, je z čoho vyberať.

Koža, koža, guma – zaručená kvalita a jemnosť

Prechodné topánky sú koženými topánkami ako z vonkajšej strany tak aj z vnútornej, nôžka sa tam teda cíti dobre, pohodlne a mäkko. Podrážka je z gumy, má vyvýšenú špičku proti okopu, je krásne ohybná priečne i pozdĺžne. Moje deti sa vždy tešia na prechádzky, lebo zas budú mať masáž, ako zvyknú hovoriť. Rada by som si ich niekedy vyskúšala, obávam sa však, že by som sa pár centimetrov z mojich nôh musela vzdať a to neplánujem, ale bolo by to fajn zažiť ich masáže.

Do koča aj do voza

Prechodné D.D.Step sme skúšali naozaj na dvoch rozličných miestach. Koč cestou do kostola, perfektne sa hodili k sukni a pančuchám a voz sme si zažili na Podbanskom v lese. Nesklamali, vydržali, zahriali, netlačili, pomasírovali, nemáme im čo vytknúť. Dokonca aj večer po návrate nebolo ťažké ich vyčistiť, aby vyzerali ako nové a nebolo na nich poznať, čím všetkým si dnes prešli. Použili sme len Collonil Clean&Clear penu, zvládla to aj slečna sama a tak si ich môže bez obáv obuť aj zajtra. A ak si k nim ešte zaobstaráte vlnené Diba ponožky alebo Diba štucne, budete tieto topánky môcť nosiť ešte veľmi dlho, až do skutočných mrazov.

Vyššie prechodné topánky D.D.Step. Nezničiteľný obľúbenec našej rodiny. 3
Vyššie prechodné topánky
Vyššie prechodné topánky D.D.Step. Nezničiteľný obľúbenec našej rodiny. 4

Prechodné topánky, ktoré vás podržia

Prechodné topánky, ktoré sme si pre vás vyskúšali a nakoniec aj nechali, vás nesklamú za žiadnych okolností. Sucho či vlhko, po naimpregnovaní vám zanechajú nohy v suchu. V chladnejšom počasí vám nedovolia cítiť chlad, vďaka 100% barefoot poskytnú prstom priestor na pohyb a svaly nohy budú pekne pracovať. Môžete si ich obuť do lesa aj do mesta či do školy, hodia sa naozaj na všetky príležitosti a tak neváhajte, spoľahnite sa na ne.

S láskou pre Vás napísala Gabka, nafotil Matúš a pózovala školáčka žijúca si na veľkej nohe Simka.

Pridajte Komentár

Návrat hore