Dámy, nadišiel náš čas investovať do seba a odmeniť sa. Koľko jarných topánok už majú naše deti? A ako vyzerajú tie naše? 

Priemerná žena vraj podľa výskumu z Google prejde 4912 krokov za deň (moje hodinky mi udávajú 9284, ale mám dve neposedné malé deti). Nohy nás nosia celý deň. Niekedy aj s malými Bosáčikmi na rukách. Do práce, školy, škôlky, nákup či stretnutia s kamarátmi a rodinou. Venujme si jeden kvalitný kúsok, ktorý využijeme roky a vieme ho všelijako skombinovať…

Adela, moderné barefoot tenisky pre aktívne ženy 

Slovenská stálica vo svete obuvi Protetika posledné roky valcuje novinkami z barefoot sveta. Jarná novinka 2022, model Adela, podľa mňa trafila do čierneho.  

Prečo?

  • celokožené dámske topánky pre pocit bosej chôdze s ohybnou podrážkou, ktorú poznáte už z detských modelov
  • univerzálny a jednoduchý nadčasový dizajn na niekoľko rokov a mnoho krokov
  • slovenská značka, ktorá si cení tradície, no posledné roky intenzívne rozširuje svoje barefoot portfólio
  • detaily – svieži strieborný detail na jazyku a päte topánky 
  • na výber aktuálne štyri farby – hravá žltá, neutrálna off white, staroružová pre nežné duše a elegantná modrá

Dlho som sa rozhodovala, ktorú farbu si vybrať, na prvý pohľad som sa zamilovala do žltých, ale po revízii svojich kúskov v šatníku som nakoniec zvolila neutrálnu farbu Off white, ktorú uvidíte aj na fotografiách v článku. Dobrý výber, čo poviete?

Styling na prechádzku, do mesta či na rande?

Pohodlie na bežný deň

Len tak vybehnúť na prechádzku so psom alebo naháňačku s deťmi. Na fotografii som dámske barefoot tenisky schválne doplnila výraznými legínami. Za mňa trošku výrazné, ale nie príliš, čo myslíte vy? 

5 dôvodov, prečo Vás dámske barefoot Protetika chytia za srdce 4

Hravý outfit s veselými ponožkami 

Všedný deň, nevšedné ponožky. Na návštevu či do práce, ak nemáte striktný dress code. Bodky za mňa nikdy nesklamú malé ani veľké parádnice. Hravá mestská elegancia s troškou humoru. Kombinácii veselých ponožiek si môžete vytvoriť kľudne 7 za týždeň 🙂

5 dôvodov, prečo Vás dámske barefoot Protetika chytia za srdce 5

Odvážny styling na rande so zmrzlinou 

Zvolila som výrazné farebné pančuchy, klasickú čiernu sukňu. A šup do mesta. Nekonečné jarné rozhovory s kávičkou či zmrzlinou v ruke počas promenády Hlavnou ulicou. Prvé jarné slniečko s kamoškou, ktorú ste celú zimu nevideli či nákupy ako za starých čias…

5 dôvodov, prečo Vás dámske barefoot Protetika chytia za srdce 6

Bonusová extravagantná kombinácia na špeciálny deň

Bonusový styling som chcela urobiť výnimočný. Hľadala som niečo farebné a extravagantné, keďže mám rada hravé dizajny topánok. Výrazná ozdoba z minuloročných kolekcií slovenskej značky Shapen, ktorá sa preslávila balerínkami. Svieži farebný kvietok upúta pozornosť v dni, keď sa chcete cítiť špeciálne. Ak ste kreatívna duša ako ja, určite vymyslíte ďalšie stylingy. Nezabudnite ich potom zdieľať na Instagrame bosáčik a ukážte sa. Budem sa tešiť 😉

5 dôvodov, prečo Vás dámske barefoot Protetika chytia za srdce 7

Na aké typy nôh dámske barefoot topánky Protetika sedia? 

Ja mám nohu s dominantným palcom, úzku pätu a rozmery 23,5 x 8 cm. Zvolila som veľkosť 38, hoci som rozmýšľala, aký má byť nadmerok a bála som sa trošku šírky topánok, keďže z detských modelov som zvyknutá na to, že značka sedí normálne širokým aj širším nôžkam hlavne v päte. Adela ma ale chytili za srdce a riskla som to. Vďaka zapínaniu na šnúrky a vysokej päte mi pekne sedia a vpredu mám dostatok priestoru s nadmerkom 0,9 cm. Protetika má tento rok aj širokú ponuku baleríniek Izabela pre milovníčky elegantného pohodlia.

Ak sa Vám z tých možností zatočila hlava, v Bosáčiku Vám radi poradia osobne či online a vyberú tie správne dámske barefoot topánky.

Napísala pre Vás Vaša Ivana.

 

Pridajte Komentár

Návrat hore