Diba, značka, ktorú možno niektorí nepoznáte a preto sme sa rozhodli, že vám ich priblížime v tomto článku. Ponožky, štucne, nadkolienky, podkolienky, to všetko vám ponúkame od tureckej značky z „teplých“ krajín, stačí si len vybrať.

Diba - hrejivé ponožky z teplého Turecka 1
Diba vlnené ponožky pre deti

Zloženie Diba

Vlnené ponožky či štucne sú výnimočné najmä svojim zložením. V najväčšej miere sa skladajú z vlny, ktorá má vynikajúce vlastnosti, oceníte ich najmä v zime. Čítajte ďalej, ešte sa k nim dostaneme. Všetky výrobky obsahujú aj bavlnu, polymid alebo aj elastan. Náplet na ponožkách či nadkolienkach je veľmi pružný, na nôžkach vás tak neotlačia. Ponožky môžete použiť kdekoľvek, na doma, na vonku, do nosiča či do kočíka na zateplenie nožičiek.

Výhody vlny

Ovčia vlna je prírodným vláknom, má veľkú výhodu oproti umelým materiálom. Najväčšou výhodou pre nás je, že má vynikajúce termoizolačné vlastnosti a odvádza vlhkosť. Vlna vás v zime zahreje, v lete zas ochladí. A ešte k tomu odvedie vlhkosť tak, že ju nasaje a vaše nohy tak ostanú pekne v suchu. Ak by už tej vlhkosti už bolo priveľa aj na tieto kvalitné ponožky a budú mokré, nebudú vás chladiť. Navyše, výrobky z vlny majú prirodzene antibakteriálne účinky. Vlnené Diba ponožky či Diba podkolienky by vo vašom šatníku nemali chýbať.

Diba - hrejivé ponožky z teplého Turecka 2
Diba ponožky

Diba detské vlnené ponožky

Na našej stránke si môžete vybrať ponožky pre vaše dieťatko z mnohých farieb. Preferujete veselosť? Vyberte si pestrofarebné pásikované ponožky podľa vašich predstáv. Ak ste zástancom elegancie, vyberte si jednofarebné ponožky, urobte tak deťom radosť a zateplite im nôžky.

Diba vlnené návleky

Ak je počasie chladnejšie, ale teploty ešte neklesli pod nulu, obujte deťom prechodné či celoročné topánky aj naďalej a pridajte k nim skvelé a teplé vlnené návleky. Alebo ak máte dieťatko, ktoré je viac zimomrivé, skombinujte tieto návleky pokojne aj k zimným topánkam, nožičky budú tak v teplúčku. Farebné prevedenie návlekov vás prekvapí širokou škálou, vyberte si jednofarebné alebo krásne prúžkované.

Diba dámske vlnené podkolienky a nadkolienky

Túto zimu sa konečne dočkali aj dámy. Práve dnes sme pre vás naskladnili nadkolienky aj podkolienky, urobte radosť aj sebe alebo upozornite svojho domáceho „Ježiška“.

Diba - hrejivé ponožky z teplého Turecka 4
Nadkolienky pre všetky ženy a mamky

Pridajte Komentár

Návrat hore