Po dlhšom čase vám prinášame recenziu nie len na detské barefoot topánočky, ale konečne prišiel rad aj na dospelácke barefoot topánky. V nasledujúcich riadkoch vám priblížime náš pohľad na dámske barefoot celoročné topánky českej značky OKBarefoot. Ide o firmu, ktorá sa venuje obuvníctvu už 25 rokov, majú tak kopec skúseností a venujú sa aj bosému obúvaniu detí i dospelých.

OKBarefoot - LIBERTY RED - Odchoďte si jar ako v bavlnke 1
OKBarefoot – Liberty Red

Materiál a podrážka

OKBarefoot Liberty Red, ktoré sme si vyskúšali, sú vyrobené asi z tej najmäkkšej kože, akú sme kedy videli a cítili na nohách. Vďaka tomu sú tieto kožené topánky úplne jedinečné, jemné a veľmi ľahko sa prispôsobia a zžijú s vašou nohou. Viažu sa šnúrkami, ktoré si utiahnete presne podľa potreby. Podrážka je tenká, má vzor malých guličiek a pôsobí tak protišmykovo. Podrážka je svetlohnedá, nebudete ju musieť zložito čistiť. Zvršok topánky je k podrážke prišitý obuvníckou niťou, čo zabezpečí pevný spoj a odolnosť topánky. Vďaka tomu si tak môžete byť istá, že vás tieto topánky nesklamú. Podľa údajov výrobcu podrážka dokonca vonia, čo sme samozrejme hneď aj otestovali. Funguje to, to je ale vynález!

Na akú nohu sú vhodné?

Barefoot topánky Liberty Red sú ideálne na normálne a širšie nohy každej dámy, ktorá sa rozhodne dopriať svojim nohám pohodlie, konečne viac priestoru a poďakovať sa im takto za každodennú prácu. V prstovej oblasti poskytnú prstom nezvyčajne veľa miesta, vďaka čomu poskytujú neobmedzený pohyb pre vaše nohy.

OKBarefoot - LIBERTY RED - Odchoďte si jar ako v bavlnke 2
OKBarefoot – Liberty Red

Kde s poltopánkami môžete zahviezdiť?

Dámske kožené poltopánky sú vhodné do práce, do mesta, na prechádzku s kamoškami, s deťmi. Vrcholové výstupy by sme s lásky k týmto topánkam asi neskúšali. Ich výnimočná farba zaujme a stanete sa tak neprehliadnuteľnou ženou v okolí. Navyše, sú tak pohodlné, že sa budete musieť usmievať, pretože vás konečne nebude nič nikde tlačiť.

Tri najväčšie výhody OKBarefoot

  1. Nepredstaviteľná mäkkosť a pohodlie
  2. Moderný štýl
  3. Zaručená kvalita českého výrobcu

Viac farebných prevedení OKBarefoot si môžete pozrieť hneď teraz na našej stránke. Tak ktoré budú tie vaše? Čierne, krémové alebo tieto zaujímavé červené?

Pridajte Komentár

Návrat hore