Od pondelka 7. marca 2022 sa Bosáčik pýši certifikátom Overené zákazníkmi. Je to pre nás veľká odmena za všetky naše snahy čo najlepšie vám pomôcť pri výbere vhodnej obuvi, každodennú starostlivosť o nových aj verných zákazníkov a komunikáciu s nimi. Znamená to, že sme sa zaradili k e-shopom, ktorým ľudia dlhodobo dôverujú a vracajú sa k nim. Vďaka overeným recenziám skutočných zákazníkov, ktorí v e-shope www.bosacik.sk naozaj nakúpili, máte istotu, že u nás nakúpite úplne bezpečne a nemusíte sa báť toho, že sa stanete obeťou podvodu.

Sme dôveryhodný e-shop. Získali sme certifikát Overené zákazníkmi! 1
Certifikát Overené zákazníkmi na Heureka.sk

Aká je cesta k certifikátu?

Všetky e-shopy, ktoré sú na Heuréke, sa môžu nechať ohodnotiť zákazníkmi. Po nákupe v e-shope zákazníkovi príde krátky dotazník o spokojnosti s nákupom, kvalitou služieb či produktov, ale aj komunikácie, spokojnosť s rýchlosťou dodania, ktorý úprimne vyplní. V prípade, že za určité obdobie dostatočný počet zákazníkov nakupovanie v e-shope ohodnotí kladne a e-shop získa minimálne 90% odporúčaní za posledných 90 dní, Heuréka mu udelí certifikát Overené zákazníkmi.

Ak si ho chce e-shop udržať, percento odporúčaní mu v sledovanom období nesmie klesnúť pod 88%, inak je certifikát automaticky odobraný. Stačí teda pár nespokojných zákazníkov a certifikát je preč. Heuréka takýmto spôsobom sleduje kvalitu e-shopov, takže sa môžete spoľahnúť, že na Bosáčiku vám poskytujeme spoľahlivé služby a nákup na našom webe je bez rizika.

Tešíme sa z každého spokojného zákazníka

Vďaka vašej priazni a spätnej väzbe, ktorú poskytnete vyplnením dotazníka o spokojnosti s nákupom u nás, sa môžeme neustále zlepšovať. Spätná väzba nám dáva cenné informácie o tom, čo môžeme robiť inak, kde máme priestor sa ešte zlepšovať a čo všetko sa vám u nás páči. Aj vy tak máte možnosť uľahčiť ostatným rozhodovanie, kde sa oplatí nakupovať.

Ďakujeme za každé jedno hodnotenie a veríme, že vaše pozitívne recenzie nám ho pomôžu udržať aj do budúcnosti.

Pridajte Komentár

Návrat hore