Ak už aj vás chytil za srdce beh a už dlhšie rozmýšľate, ako dopriať svojim nohám maximálne pohodlie, tento článok vás iste presvedčí o tom, že táto pánska bežecká obuv značky Xero je to pravé orechové pre vás.

Ľahká pánska bežecká obuv

Xero Shoes pánske bežecké barefoot topánky si vás získajú svojou ľahkosťou. Zvršok topánky je vyrobený zo sieťoviny, vďaka ktorej sa vaše nohy nezapotia a budete si tak môcť užiť bosý beh naplno. Pri výrobe podrážky sa v Xero inšpirovali vzorom pneumatiky, podšívka je hodvábna a vynikajúco tak odvádza vlhkosť. Tieto predpoklady spolu pomohli vytvoriť ideálnu pánsku bežeckú obuv.

panska bezecka obuv xero shoes
XERO SHOES – HFS M Pewter

Čo sa skrýva za skratkou HFS?

Táto barefoot pánska bežecká obuv Xero Shoes je označená skratkou HFS. Čo to ale znamená? Písmená HFS označujú viacero vecí. Napríklad skratku anglických slov Highly Flexible Sole, čo v preklade znamená, že ide o veľmi pružnú podrážku. Rovnako HFS môžeme preložiť ako skratku slov Happy Feet Shoes, čo voľne znamená, že vaše chodidlá budú šťastné, keď si tieto topánky obujú. HFS môže znamenať aj High Frequency Stride, čo môžeme preložiť ako veľmi rýchly krok.

7 dôvodov, prečo si vybrať Xero Shoes bežeckú obuv

  1. Sadnú na nohy úplne prirodzene – tým, že sú v prednej časti širšie, umožňujú nohám prirodzene sa rozťahovať, relaxovať a tak správne pracovať.
  2. Poskytujú nohám prirodzený pohyb – sú dostatočne flexibilné, majú „Xero drop“ a umožňujú tak správne držanie tela.
  3. Poskytujú prirodzený pocit – majú gumenú podrážku s hrúbkou 5,5 mm FeelTrue, ktorá vaše nohy na jednej strane chráni pred povrchom a na druhej strane vám zas ponúka možnosť samotný povrch cítiť. Vnútornú 2 mm vložku je možné ľahko vybrať a budete si tak užívať bosý beh ešte intenzívnejšie.
  4. Nízka hmotnosť – bežecké topánky Xero Shoes sú také ľahké, že ich pri behu ani nebudete cítiť.
  5. Dizajn inšpirovaný spoločnosťou Huarache – nastaviteľné pruhy na priehlavku a v strede nie sú len zaujímavé ale aj funkčné a poskytujú vám tak bezpečné a pohodlné nosenie.
  6. Použité sú vegánske materiály.
  7. Pretože sa vám táto pánska bežecká obuv jednoducho bude páčiť.
Pánska bežecká obuv Xero Shoes. 7 dôvodov, pre ktoré ich musíte mať. 1
XERO SHOES – HFS M Pewter

Sú Xero HFS len bežecká obuv?

Xero Shoes HFS sú nie len pánska bežecká obuv, ale sú aj krásne a ľahké pánske barefoot tenisky, ktorými zaujmete, očaríte a prekvapíte najmä svoje nohy. Pocit na boso tak zažijete kedykoľvek a kdekoľvek, každý deň, celý deň, či už beháte alebo máte radi komfortný pocit pri všetkom čo robíte.

Ak vás Xero Shoes HFS zaujali, neváhajte, pánske Xero topánky a dámske Xero topánky na vás už čakajú.

Recenziu pre Vás s láskou napísala Gabka, nafotil šikovný Matúš – Fotograf východ.

Pridajte Komentár

Návrat hore