Patríte medzi milovníkov prechádzok, prírody, aktívneho života a pohybu? Tak to istotne poznáte podrážku Vibram®. A vedeli ste, že sa aj barefoot obuv môže spojiť s touto skvelou podrážkou? Pánske barefoot topánky Merrell Vapor Glove 3 topánky vás o tom presvedčia.

Pánske barefoot topánky Merrell s Vibram® podrážkou - Merrell Vapor Glove 3 1
Merrell Vapor Glove 3 Luna LTR

Keď sa spojí jemnosť s odolnosťou

Barefoot topánky Merrell, ktoré vám chceme predstaviť, spájajú takmer nespojiteľné. Zvršok je totiž tvorený hladkou, extra jemnou kožou a podrážka vysoko odolnou Vibram® podrážkou. Podrážka je tenká a tak vám umožní cítiť každý kameň, konár, cítiť celý svet. Podrážka sa tiež vyznačuje tým, že poskytujú výbornú trakciu za sucha, mokra, vysokej teploty. Podšívka týchto Merrell topánok je z materiálu Mesh, ktorý zabezpečí priedušnosť topánok. Topánky sa viažu na šnúrky.

Pomôžu vám trénovať svaly, ale ktoré?

Vedeli ste, že pánske barefoot topánky Merrell vám môžu pomôcť trénovať svaly? Nie však na rukách. Keď si ich obujete, budete sa hneď cítiť, ako keby ste mali obuté len ponožky. Predná časť je dostatočne široká, aby neobmedzovala chodidlo a vaše bosé nohy tak budú môcť trénovať a posilňovať svoje svaly na nohách. Každý, kto si obuje pánske barefoot topánky Merrell a miluje chôdzu naboso, nebude si ich už chcieť ani vyzuť.

panske barefoot topanky merrell
Merrell Vapor Glove 3 Luna LTR

Viac technických informácií pre znalých

  • M-Select™ FRESH – antibakteriálna ochrana – zabráni vzniku zápachu
  • Merrell Barefoot 2 – podporuje lepšie zmyslové vnímanie a stabilitu pri chôdzi i pri behu
  • Vibram® TC5+ – skvelá priľnavosť a trakcia v rôznom teréne
  • TrailProtect™ pad  – zvýšená ochrana pri došľape

Minimálny dizajn, maximálny výkon

Topánky Merrell Vapor s vami prejdú veľa. Sú skvelé pre mestský život ale aj na vaše cesty po celom svete. Sú moderné, vylepšíte nimi svoj osobný štýl a maximálne si vychutnáte pohodlie. Pánske barefoot topánky Merrell Vapor Glove 3 budú vaším priateľom aj do dažďa, budú s vami v dobrom aj v zlom. Kúpte si jedny z Merrell ponuky na našej stránke.

Pridajte Komentár

Návrat hore