Pánske elegantné topánky patria do topánkovníka každého muža. Áno, áno, znie to humorne, ale botník majú českí kolegovia. Isto ste ani nevedeli, že vôbec nemusia byť s opätkom, s úzkou špicou, môžu byť pohodlné a pri tom všetkom dobre vyzerať. So značkou Vivobarefoot vám jedny také mäkké a pohodlné práve predstavíme.

panske elegantne topanky
Vivobarefoot pánske elegantné topánky

Bestseller Vivobarefoot Lifestyle

Vivobarefoot RA II M Black Leather sú aj podľa výrobcu Vivobarefoot najpredávanejšími pánskymi elegatnými topákami. Už pri prvom pohľade sa niet čo čudovať. Jednoduchý a trendy dizajn, čisté línie, 100% barefoot. Kto by odolal.

Barefoot aj k obleku?

Väčšina z nás si pod pojmom barefoot predstaví skôr športové ako elegantné topánky. Vivobarefoot RA vás však presvedčí o tom, že aj „oblekovky“ môžu byť barefoot a sprevádzať vás v meste, v práci, dokonca aj na svadbe. Môžete si ich obuť všade tam, kde je potrebné nosiť oblek alebo slušnejšie nohavice. Vaše nohy si tak budú môcť vydýchnuť a cítiť sa slobodne aj v práci v kancelárii či na súde.

Pánske elegantné topánky - Vivobarefoot RA II M BLACK LEATHER. Barefoot aj k obleku. 1
Elegantné topánky Vivobarefoot RA

Pánske elegantné topánky už nemusia tlačiť

Tieto pánske topánky sú v prednej časti dostatočne široké, prsty sa tak budú cítiť slobodne. Zvršok topánky je z prvotriednej a mäkkej usne značky Pittards®, vnútro je vyrobené z teľacej kože. Topánky majú nulový drop, vaša chrbtica si bude môcť vydýchnuť. Podrážka je ultra tenká, oderuvzdorná, 3 mm hrubá, s ochranou proti prepichnutiu. Topánky sa zaväzujú na šnúrky. Ostáva už len obuť si ich a tešiť sa zo slobody nôh.

Z ponuky Vivo si vyberie každý

V tomto článku sme vám aspoň troška predstavili pánske elegantné topánky Vivobarefoot, tak ak ste človek, ktorý sa pohybuje v biznise či lifestyle, určite sa na ne pozrite lepšie. Ak ste naklonený športovému životnému štýlu, pozrite si náš nedávny článok o bežeckých topánkach Vivobarefoot Vivo Primus Trail. A dokonca aj pre milovníkov štýlu ma Vivobarefoot pripravené niečo na tento rok, štýlové topánky Vivobarefoot Primus Knit, recenziu na Primus Knit máme pre vás pripravenú tiež. A aby boli topánočky vždy tip top, odporúčame vám aj čistiacu penu Collonil, je zázračná. Rozhodnutie je už len na vás, tak ktoré budú tie vaše?

Pridajte Komentár

Návrat hore