Detské papuče sú akoby symbolom toho, že sa nezadržateľne blíži koniec prázdnin a pre mnohých z nás začína obdobie zháňania školských pomôcok, ale najmä papučiek. Papučky potrebujú nielen školáci, ale i detičky navštevujúce materskú školu či jasle. Ak tiež patríte medzi „hľadačov“ papučiek, nech sa páči, tento článok je ako stvorený pre vás.

Papuče, ako ich správne vybrať?

Už v predchádzajúcom článku Ako vybrať papučky sme vám podrobne napísali, čo všetko si všímať a mať na pamäti pri výbere a nákupe správne sa hodiacich papučiek pre vaše bosé detičky. Značiek a možností je veľa, stačí si len vybrať.

Papučky vhodné pre užšie nohy

Ak je vaše dieťatko majiteľom skôr užšej nôžky, určite si pozrite našu ponuku papučiek od značky Boty Beda a ich slim verziu papučiek. Užším nôžkam tiež pristanú Nanga papučky. Sú mäkké, vhodné aj na hru na koberci, nešmýkajú sa a poľahky si ich obuje aj trojročný škôlkar.

Papučky vhodné pre normálne široké nohy

Detičky s normálne širokými nôžkami si môžu vybrať zo značiek ako je Nanga či Anatomic. Sadnúť by im mohli aj sandálko/papučky od Tikki. Vďaka použitým materiálom sú vhodné aj do materskej školy či školy. Koža je priedušná a odporúčame ich aj na viac potiace sa nožičky.

Papučky vhodné pre širšie nohy

Deti so skôr širšími nohami sa môžu tešiť na ponuku značiek Fare Bare, Attipas, Boty Beda či napr. Babice.

Vždy je na výber

Niekedy sa stane, že sa práve vo vašej veľkosti papuče vypredali. Nezúfajte, vždy je na výber aj čosi viac. Tak, ako sa napríklad stalo aj mne, moje detičky ostali bez papučiek. Skvelou voľbou je nahliadnuť aj do iného súdka a využiť všetko, čo trh a naša stránka ponúka.

Použiť filter sa oplatí

Moja dcéra ma nožičku „jemne“ plutvičkovú, s užším členkom, nízkym priehlavkom, dĺžkou 23,5 cm. Čo jej obuť, keď obľúbené Boty Beda vo veľkosti 35 nesedia ideálne? Tadáááá, veď vždy je na výber. Po použití nášho filtra na stránke na nás zasvietilo jasné ružové svetlo, tenisky Froddo. Prečo ich nevyužiť aj ako papuče? Sú naše. A tak sú ďalšie bosé nôžky šťastné a pripravené do školy.

Papuče. Neklamný znak, že leto sa končí a začína školský rok. 2
Tenisky Froddo ako papuče do školy
Papuče. Neklamný znak, že leto sa končí a začína školský rok. 3
Tenisky Froddo ako papuče do školy
Papuče. Neklamný znak, že leto sa končí a začína školský rok. 4
Tenisky Froddo ako papuče do školy

Hľadanie v nepapučkových vodách 2

Aby toho nebolo málo, aj synova noha jemne a pomaly smeruje k plutveniu, Boty Beda veľkosť 28 boli v čase nákupu vypredané (nebojte, stále ich dopĺňame o nové krásne modely, napríklad o tento model Komiks) Anatomic 29 boli na doraz, 30 veľké a tak sa natískala otázka, čo s druhým bosáčikom? Už v lete som poškuľovala po Tikki Shoes, tak som ich teraz vyskúšala a voľba bola jasná, hurá, aj druhý bosáčik je pripravený do škôlky.

More papučových možností

Veríme, že vás článok povzbudil v hľadaní tých správnych papučiek pre vaše dieťatko a ukázal vám, že papučky môžu byť aj nepapučky. Navštívte našu stránku a pozrite si širokú ponuku papučiek aj nepapučiek, ktoré vám môžu rovnako dobre poslúžiť a vy tak už nebudete musieť mať hlavu v smútku, kde tú správnu obuv do školy či škôlky nakúpiť. Ste sa správnom mieste.

Článok pre vás napísala Gabka, pózovali šťastne obutí Fifko a Simka.

Pridajte Komentár

Návrat hore