Krásny a slnečný deň vylákal aj nás, milovníkov barefoot, na prechádzku. Deťom som prvýkrát tento rok obula nezateplené celokožené tenisky. Voľba padla na Protetika Barefoot, rozmerovo sa mojim obom deťom hodili Protetika Barefoot Rony – podľa rozmerov nameraných na www.bosacik.sk. Keďže mám chlapca a dievča, vybrali si Rony Tyrkys a Rony Lila. Sú širšie v členku, takže pre úzkočlenkárov nie sú vhodné. Ale nám sedeli super. Veď posúďte sami.

protetika barefoot rony
Protetika Barefoot Rony Tyrkys a Protetika Barefoot Lila

Topánky Protetika Rony vás prekvapia svojou ohybnosťou, sú ohybné priečne i pozdĺžne. Ich hmotnosť je pri čísle 29 len 161 gramov, číslo 35 má hmotnosť 211 gramov.

Protetika Barefoot Rony – pohodlné a praktické tenisky 1
Ohybnosť Protetika Barefoot Rony
Protetika Barefoot Rony – pohodlné a praktické tenisky 2
Ohybnosť Protetika Barefoot Rony

Vložky, ktoré sa nachádzajú v topánkach sú tenké, bez akejkoľvek podpory klenby, jednoducho vyberateľné a tak si ich môžete jednoducho vybrať alebo vymeniť.

Protetika Barefoot Rony – pohodlné a praktické tenisky 3
Vložky v Protetika Barefoot Rony

Moje deti sa obúvali samy, išlo im to ľahko, tak viem, že syn v škôlke to zvládne hravo a sám a nebude sa tak vyhovárať a prosiť o pomoc.

Tieto barefoot topánky pre deti sú už na prvý pohľad a obutie akoby stvorené pre moje aktívne deti. Ich najväčšou výhodou, aspoň pre nás, je vyvýšená špička proti okopaniu, drobci si tak môžu robiť čo len chcú. A rovno to aj urobili. Topánky zvládnu aj mokré počasie či premočenú trávu, ako to bolo dnes. Ak hľadáte topánky aj do vlhkého počasia, tieto celokožené topánky vás isto nesklamú.

Protetika Barefoot Rony – pohodlné a praktické tenisky 4
Protetika Barefoot Rony Lila v akcii
Protetika Barefoot Rony – pohodlné a praktické tenisky 5
Protetika Barefoot Rony Tyrkys

Naháňali sa v tráve, na kamienkoch, zvládli aj pomalú prechádzku, aj topánky aj moji dvaja.

Obaja sa v nich cítili skvelo, nič ich netlačilo, nevadilo, vďaka nízkej hmotnosti ani nevedeli, že ich majú obuté. Po príchode domov a rýchlom utretí sú topánky pripravené na ďalší veselý deň bez akejkoľvek stopy po prvom dni obutia.

Ak sa aj vám tieto topánky zapáčili, pozrite si ich rozmery a ponuku: Protetika Rony.

Pridajte Komentár

Návrat hore