Celokožené capačky značky SHAPEN sú presne to, čo nôžky vašich detí zahreje v práve prichádzajúcom chladnejšom počasí.

Pre koho sú capačky vhodné?

Možno si mnohí myslíte, že capačky sú len pre začínajúcich chodcov, ale nie je to tak. Práve na väčšie deti v SHAPEN mysleli a vyrobili capačky od veľkosti 20/21 až do veľkosti 34/35, nie je to úžasné? Aj nohy vašich starších detí sa odteraz budú cítiť v pohodlí a chránené pred chladom z podlahy či dlažby aj u vás doma.

Capačky SHAPEN - kožené barefoot poklady na nohy 1
Veľkostná tabuľka CUTIE capačky

Z čoho sú capačky SHAPEN vyrobené?

Slovenský výrobca barefoot topánok, značka SHAPEN, vyrába všetky svoje topánky z kvalitných materiálov. Rovnako je to aj v prípade týchto capačiek, sú z kvalitnej kože a veľmi kvalitne ušité. Podrážka je vyrobená z brúsenej kože, ktorá je protišmyková. Na zadnej strane majú putko, vďaka ktorému sa obujú jednoduchšie. Vyrobené sú ručne a na Slovensku. Aj to je dôvod, prečo si ich určite zadovážte pre vaše detičky.

Na aké nôžky sú CUTIE vhodné?

Táto barefoot novinka je vhodná pre všetky detičky, ktoré majú užšiu pätu, majú normálne a nižšie priehlavky. Nie sú teda vhodné pre majiteľov bucľatých nožičiek s vysokým priehlavkom. Sú anatomicky tvarované a poskytnú tak dosť priestoru pre správnu a zdravú prácu prstov.

Kde môžete SHAPEN CUTIE obuť?

Kožené barefoot capačky sú jednoznačnou voľbou ako obuv na doma. Okrem toho, že chránia pred chladom na podlahe či dlažbe, sú vhodné aj napríklad do detských centier. A to nie je všetko. Svojou skladnosťou vás prekvapia a aj to je dôvod, prečo je jednoduché ich vložiť do kabelky a mať ich stále so sebou. Ísť na návštevu k babke či kamarátke tak už budete môcť „vždy pripravení“.

shapen barefoot capacky cutie detske red prezuvky papucky na doma

Malej, ale šikovnej

Malé šikovné capačky SHAPEN vás isto prekvapia a potešia. Vaše deti sa budú cítiť veľmi pohodlne a budú mať nohy v teplúčku a chránené. Celokožené barefoot capačky si obľúbite vďaka peknému a nadčasovému dizajnu a aj vďaka ich pohodlnosti.

Pridajte Komentár

Návrat hore