Slipstop

Blíži sa leto, dovolenky, čas, kedy s rodinou zájdeme na kúpaliská, k moru. Veľa z vás už isto započulo aspoň čosi o Slipstop topánkach. Slipstop sú ideálnou voľbou na mnohostranné využitie pre všetkých barefoot nadšencov a ich nákup rozhodne neoľutujete. Vďaka Slipstop získate spoločníka aj do interiéru ale rovnako aj exteriéru. V čom je teda ich kúzlo? Dozviete sa v nasledujúcich riadkoch.

 

Je veľmi jednoduché si ich obuť i vyzuť

Žiadne iné topánky do vody nie sú pre deti jednoduchšie na obutie a vyzutie ako Slipstop. Obúvanie Slipstop topánky je rovnako jednoduché ako obúvanie ponožiek a to najmä vďaka mäkkému, flexibilnému a elastickému krku, ktorý sa bez námahy rozširuje tak, aby sa prispôsobil nohe vášho dieťatka, či už mokrej alebo suchej. Ak si teda dieťa dokáže obuť ponožky samé, so Slipstop obuvou do vody to zvládne rovnako hravo a rýchlo.   Slipstop – barefoot topánky aj do vody, ktoré rozhodne musíte mať 1

 

Slipstop sú pohodlné na nosenie

Nie je žiadnym tajomstvom, že väčšina topánok do vody je objemná, zložitá na balenie a prenášanie pre svoju rozmernosť a nie príliš pohodlná na nosenie. Slipstop sú iné. Vaše dieťatko si ich sotva všimne pri hre a to vďaka ultraľahkému dizajnu, ktorý obsahuje mäkký, pružný materiál. Ten nepoškodzuje ani nijako neobmedzuje pohyb svojho nositeľa. Sú výnimočné aj tým, že veľmi rýchlo schnú. A to robí Slipstop neuveriteľne pohodlnými topánkami pre vaše dieťa. Môžu ich tak nosiť bez obmedzenia celý deň. A pre vás tak balenie topánok do vody už odteraz bude hračkou, len otvoríte kabelku a môžete vyraziť.

Slipstop – barefoot topánky aj do vody, ktoré rozhodne musíte mať 2

 

Slipstop – viac než len topánky do vody

Slipstop boli navrhnuté tak, aby boli perfektnou obuvou pre vaše dieťa. Môžete ich použiť ako topánky ku bazénu ale dokonca aj v bazéne. Vďaka svojej gumenej podrážke sa znižuje riziko pošmyknutia na mokrej a klzkej podlahe. Na pláži zas chránia nohy vášho dieťatka pred nepríjemným horúcim pieskom a sú tak ideálnou voľbou na letnú dovolenku pre každého cestovateľa. Ale to je len začiatok. Slipstop sú tiež skvelé na použitie v akomkoľvek interiéri, v telocvični, na interiérovom ihrisku, v dome, v kúpelni alebo dokonca aj ako papučky do škôlky. Slipstop môžete dokonca použiť v prípade, že sa vyberiete na loď alebo ste možno aj nadšencom surfovania, plážového volejbalu či jógy, možnotsí je teda skutočne veľa pre deti ale aj pre dospelých. Slipstop sú celoročne využiteľné topánky. Zaobstarajte si teda jedny aj pre seba.

 

Slipstop – barefoot topánky aj do vody, ktoré rozhodne musíte mať 3    Slipstop – barefoot topánky aj do vody, ktoré rozhodne musíte mať 4 Slipstop – barefoot topánky aj do vody, ktoré rozhodne musíte mať 5

 

Tipy ako udržať Slipstop v najlepšej kondícii

Ak sa chcete zo svojich Slipstop topánok tešiť čo najdlhšie:

  • neskladujte ich vlhké v plastovom sáčku,
  • pre zachovanie pestrých farieb ich nevystavujte nadmernému slnku,
  • nežehlite ich,
  • vždy ich očistite od piesku,
  • očistite ich od opaľovacích krémov a ostatných kozmetických prípravkov,
  • neperte ich v práčke,
  • nesušte v sušičke,
  • nepoužívajte horúcu vodu, prací prášok ani bielidlá.

 

Veríme, že ste sa práve rozhodli, tak si ich už len obujte, vyložte nohy a vychutnávajte pocit bosých nôh so Slipstop. Kompletnú ponuku Slipstop pre deti i dospelých nájdete tu.

Prajeme všetkým krásne leto 🙂

Slipstop – barefoot topánky aj do vody, ktoré rozhodne musíte mať 6

Pridajte Komentár

Návrat hore