Značku Smellwell mnohí nepoznáte, netýka sa síce priamo barefoot topánok, ale rozhodli sme sa, že vám ju ponúkneme u nás na stránke bosacik.sk. Vrecká do topánok tejto značky majú mnoho benefitov a práve v tomto článku vám ich rada predstavím.

SmellWell – malej ale šikovnej…

Začneme od začiatku, SmellWell sú švédske malé ale šikovné vrecúška. Sú skladné, nenápadné, ľahko prenosné a rôznofarebné. Okrem rozmerov, ktoré sú približne 7,60 centimetrov na výšku a 11,40 centimetrov na šírku vás upútajú aj svojimi mnohými farbami a vzormi. Každý vankúšik je vyrobený z materiálu Microfiber, ten je nafarbený prírode neškodnými ekologickými farbami. Vo vnútri nájdete zmes so švédskou tajnou formulkou – je to zmes aktívneho bambusového uhlia, minerálov a absorbentov v určitom pomere s pridaním čerstvej vône. Stačí si len vybrať.

Zázračné vrecká?

Poviete si, aký malý zázrak to tu pre vás dnes máme? Čo je na vreckách také špecifické? Vrecká SmellWell absorbujú z topánok vlhkosť, a tým vás zbavia aj zápachu v topánkach. Ako je to možné? Vrecúška SmellWell sú z materiálu Microfiber, ide o materiál zafarbený prírodne bezpečnými ekologickými farbami. Vo vnútri každého vrecúška sa nachádza zmes zo švédskou tajnou formulkou – zmes aktívneho bambusového uhlia, minerálov a absorbentov v určitom pomere s pridaním čerstvej vône. Práve táto tajná zmes a jej pomer zabezpečuje pohltenie vlhkosti z topánok, ktorá by inak vytvárala ideálne prostredie pre tvorbu baktérií. S týmito vreckami vám to ale nehrozí. Sú ideálne aj pre ľudí, ktorí majú problém so zvýšenou potivosťou nôh. No uznajte, nie je to malý zázrak?

S vôňou či bez?

Vrecká SmellWell vám ponúkame vo dvoch variantoch. Prvým je variant Active – vrecká, ktoré absorbujú vlhkosť, znižujú zápach a zanechávajú príjemnú sviežu vôňu. Druhou možnosťou je variant Sensitive, ktorý je vhodný najmä pre ľudí, ktorí sú citliví alebo alergickí na parfémy. Nech patríte k akejkoľvek skupine ľudí, viete si vybrať. Farebne sú odlíšené, farebné vrecká so vzormi sú Active vreckami s vôňou, bez vône Sensitive sú v troch farbách, šedá, modrá a zelená.

SmellWell, vrecká nie len do topánok, ktoré rozvoňajú váš botník. 3
Deodorizér SmellWell
SmellWell, vrecká nie len do topánok, ktoré rozvoňajú váš botník. 4

Návod na použitie? Je to jednoduché.

Vrecká SmellWell sú balené v krabičke, sú obalené v priesvitnom sáčku. Akonáhle sáčok otvoríte, vrecká začínajú fungovať, pohlcovať vlhkosť a voňať. Vložte ich do topánok, nechajte pôsobiť istý čas, napríklad počas noci a ráno jednoducho vyberte. Trvanlivosť vrecúšok je do 6 mesiacov od rozbalenia zo sáčku. Samozrejme, závisí to od toho, ako vlhké topánky máte a koľko práce s nimi budú mať vrecká. A čo s vrecúškami počas leta, keď ich až toľko na pohlcovanie vlhkosti nepotrebujeme? Môžete ich dať odpočívať do čistého pohára od zaváraním, ten uzatvoriť a tak si ich životnosť predĺžite.

Kde všade môžete SmellWell použiť?

Vrecká na pohlcovanie vlhkosti majú využitie nie len pre vaše topánky, ale sú použiteľné kdekoľvek, kde sa môžeme s vlhkosťou stretnúť. Tieto vrecká môžete vložiť napríklad do batohov, hokejovej výstroje – rukavíc, ideálne aj pre bežcov, futbalistov. Veríme, že budete s nimi spokojní a nájdu si u vás svoje miesto.

Pridajte Komentár

Návrat hore