Športové sandále Keen sa vám a hlavne vašim deťom budú veľmi páčiť. Sú nezničiteľné. A majú aj ďalšiu vynikajúcu vlastnosť. Ak ste zvedaví, akú, prečítajte si nasledujúci článok.

sportove sandale keen
Detské športové sandále Keen Petit Four/Keen Yellow 

Nič ich neodradí

Tak ako ani vaše deti nič neodradí, ani detské športové sandále Keen nič neodradí. Sú skvelou voľbou pre všetky aktívne, zvedavé deti. Sandále Keen majú odolnú gumenú podrážku, ktorá sa nezľakne ani náročnejšieho či šmykľavého terénu a tak bude dobrým priateľom vašich detí počas teplých dní a letných dobrodružstiev. Podrážka má minimálny sklon. Vo veľkosti 29 váži sandálka 150 gramov, 36 váži 216 gramov.

Športové sandále Keen – nohy sa nadýchnu

Sandále Keen majú zvršok z rýchloschnúceho polyesteru, ktorý sa veľmi jednoducho čistí. Podšívka je z priedušnej antibakteriálnej sieťoviny, ktorá vám garantuje dokonalú priedušnosť, nôžky sa tak budú vetrať a nebudú sa veľa potiť. V zadnej časti topánky je uzavretá päta, nie je však tvrdá.

Ochrániť prsty je pre Keen dôležité

Keďže sú Keen vhodné do rôzneho terénu, napríklad aj na hory, je dôležité, aby boli nohy v bezpečí. Sandále Keen Seacamp II CNX, ktoré sme si za vás vyskúšali, sú vybavené patentovaným systémom ochrany prstov. Vaše deti ani sandále naozaj nič neprekvapí.

detske sportove sandale keen
Detské športové sandále Keen Seacamp II CNX

Zapínanie, ktoré sa nerozopne

Keen Seacamp II CNX sa zapínajú pomocou suchého zipsu, ktorý sa nie len zapne, ale musíte ho aj prevliecť cez poistný pásik. Sandále obsahujú aj elastické šnúrky, dokonale tak touto kombináciou topánočky zapnete. Nohy dieťatka tak budú dobre upevnené k topánke, nebudú sa vyzúvať a brániť tak deťom v bosej zábave.

sportove sandale keen
Športové sandále Keen Seacamp II CNX Black/Brilliant Blue
sportove sandale keen
Detské barefoot sandále Keen Seacamp II CNX Petit Four/Keen Yellow

Pre aké nôžky sú sandále Keen vhodné?

Keen sú vhodné pre normálne široké a širšie nôžky. Sú dobrou voľbou aj pre deti s užším členkom, vďaka zapínaniu budú dobre držať. Vhodné sú na nižši a normálne vysoký priehlavok. Typ priehlavku si u nás jednoducho vypočítate tu.

Prekvapenie na záver

Športové sandále Keen sú skvelým spoločníkom do prírody, lesa, mesta, na dvor, ale i do vody. A najväčšou výhodou je, podľa nás to, že detské sandále Keen su PRATEĽNÉ. Áno, jednoducho ich dáte do práčky a vyberiete takmer nové sandále. Odporúčame ich prať v malom množstve prostriedku na pranie a v pracom vecúšku, na teplotu cca 30 stupňov a nízke otáčky. No povedzte, nie je to úžasné? Naozaj nič už nebude deťom brániť v objavovaní sveta. Ak vás detské športové sandále Keen zaujali, pozrite si ich ponuku na našej stránke. Vybrať si môžete z mnohých farieb, pre dievčatá aj pre chlapcov. Neostáva už nič iné, len si ich obuť a vychutnávať si život.

Recenziu pre Vás napísala Gabka, pózovali Simka a Fifko. Nafotil Matúš z Fotograf Východ.

Pridajte Komentár

Návrat hore