Barefoot tenisky Be Lenka vám túto sezónu poskytnú viac miesta, ako si len viete predstaviť. Obujte si ich a každý krok bude pre vás potešením. Pocítite dokonalú bosú chôdzu, veľký priestor na prsty a budete sa dokonca cítiť aj moderne a štýlovo. Presne také sú Be Lenka Ace Purple.

tenisky belenka
Tenisky Belenka Ace Purple

Be Lenka, srdcom Slovenka ako repa

Niektorí značku Be Lenka už poznáte, pre niektorých ide možno ešte o neznáme meno. Za značkou Be Lenka stojí Lenka Cenigová, ktorá je inšpiratívnou ženou, ktorá sa nikdy nevzdáva a to je vidieť aj pri jej tvorbe. Značka vznikla v roku 2017 a za ten čas sa rozrástla a tento rok pre vás vytvorila krásne topánky Be Lenka Ace.

Priestor, priestor, priestor

Keď si zatvorím oči a predstavím si tenisky Be Lenka, ako prvé mi na um príde ich priestrannosť. Tenisky Be Lenka sú vo veľkosti 41, ktorú sme si vyskúšali, dlhé 26,4 cm a poskytujú až 10 cm na šírku. Poskytnú priestor každej širšej nohe, ktorá sa vám za pocit slobody určite poďakuje vo forme zdravej chôdze.

tenisky be lenka
Be Lenka Ace Purple

Tenisky Be Lenka vám dovolia dýchať

Barefoot topánky Be Lenka Ace sú vyrobené zo 100% polyesteru, 50% polyamid a 50% polyuretán zas tvoria podšívku topánky. Textil zabezpečí jemnosť tenisky k vašej pokožke. Vďaka tomu textilné tenisky poskytnú aj dokonalú prispôsobivosť k vašim nohám. Tenisky Be Lenka sú priedušné, budete sa cítiť sviežo a nespútane. Okolo členka majú Be Lenky elastický pásik, na nohách sedia skvele. Zaväzujú sa na šnúrky, upevníte si ich teda ľahko podľa potrieb.

Zažiarte vo farbe

Farby dokážu zlepšiť náladu a zmeniť pohľad na svet. Be Lenka Ace vám ponúka tieto krásne fialové tenisky, ktoré sú unisex a sú teda vhodné ako dámske barefoot tenisky ale rovnako aj pánske barefoot tenisky. Fialová farba okrem iného je farbou inšpirácie a originality. Je obľúbenou farbou kreatívnych ľudí, preto ak ste jedným z nich, neváhajte.

tenisky be lenka
Tenisky Be Lenka Ace Purple

Leto sa blíži, čas tenisiek tiež

Ak aj vás teplé lúče slnka zahrievajú čoraz viac, nastal čas obzrieť sa po niečom vzdušnejšom a pohodlnejšom. Tensiky Be Lenka Ace sú tak skvelou voľbou, najmä ak máte normálne až širšie nohy. Ak vám „nenarástli“ také, ale máte nôžky úzke alebo normálne široké, pozrite si napríklad tenisky Mukishoes v našom nedávnom blogovom Mukishoes článku alebo Vivobarefoot.

Za fotečky ďakujeme Matúšovi z Fotograf východ, pózovala a článok pre Vás napísala naša Gabka.

Pridajte Komentár

Návrat hore