Pomaly ale isto prichádza teplé počasie, širšie nôžky, zbystrite pozornosť.

Priedušnosť na prvom mieste

Hneď keď chytíte do rúk tenisky Boty Beda, už aj rukami budete cítiť tú priedušnosť, ľahkosť, jemnosť. To všetko budú cítiť aj nôžky vášho Bosáčika, keď mu tieto detské barefoot topánky doprajete. Vyrobené sú z jemnej priedušnej sieťoviny s novou gumenou flexibilnou podrážkou. Táto kombinácia sa vám zaručene hodí do teplých dní, veď aj my sa radi poriadne zhlboka nadýchneme, však?

Tenisky Boty Beda Lucas - Špecialita pre širšie nôžky 1
Boty Beda Lucas

Na aké nôžky sú Boty Beda vhodné?

Na tieto barefoot topánky sa môžu tešiť:

  1. širšie nôžky,
  2. aj deti s dominantným palčekom, pretože sú v prednej časti dostatočne široké,
  3. normálne a vyššie priehlavky,
  4. aj užšie členky, pretože je ľahké ich dobre utiahnuť.

Tenisky Boty Beda sa dodávajú so stielkou bez klenby, ktorá sa ľahko vyberá, jednoducho tak skontrolujete veľkosť topánočky a budete tak vedieť v pravý čas, že je vhodné vymeniť svoj obľúbený kúsok za väčšie číslo. Tenisky sa zapínajú na jeden širší suchý zips, ľahko sa zatiahne aj na užší členok. Vďaka materiálu, z ktorého sú vyrobené, sa topánky ľahko prispôsobia nohe svojho majiteľa a zaručene nebudú tlačiť na žiadnom mieste.

Tenisky Boty Beda Lucas - Špecialita pre širšie nôžky 2
Boty Beda Lucas

Univerzálne využitie

Aj napriek tomu, že tieto tenisky Boty Beda sú sieťovanými barefoot topánkami, hodia sa nielen k športovému oblečeniu, na ihrisko, ale aj k slušnejším nohaviciam. Ja osobne sa veľmi teším, ako si ich môj malý bosáčik oblečie aj na letnú svadbu a bude sa tak môcť zabávať bez obmedzení, vzdušne, bez potenia. A myslím, že aj keď sú modrej farby, potešia rovnako aj bosé nôžky nejedného dievčatka. Ak zaujali tieto tenisky aj vás, pozrite si aktuálne dostupné veľkosti Beda Lucas a zaobstarajte si jedny topánočky aj pre vaše dieťatko.

Pridajte Komentár

Návrat hore