Niekedy vám stačí málo, aby ste si niečo veľmi obľúbili. Pre mňa sú láskou na prvý dotyk práve Filii Softway, krásne mäkkučké, jemnučké, v tom by sa aj nám dospelákom chodilo dobre. Nohy nás predsa nesú celé dni, nezaslúžia si azda kúsok pohodlia?

Tenisky Filii Softway, o ktorých vám tu teraz píšem, sú jednoznačne práve tie detské barefoot topánky, za ktoré vám budú nohy vašich detí určite vďačné. Bio bavlna, z ktorej sú tieto Filii tenisky vyrobené je jemná na dotyk. Nosením sa tak prispôsobia presne na nôžku svojho majiteľa či majiteľky. Vďaka bio bavlne sa nôžky bosáčikov nebudú potiť, budú dýchať a deti si tak budú môcť vychutnať viac zábavy úplne bezstarostne. Detské barefoot tenisky Filii Softway sa zaväzujú na šnúrky a je preto veľmi ľahké ich stiahnuť na detskú nohu.

Flexibilná podrážka je vyrobená z gumy, má len 3,5 mm a má výborný tvar špičky, aj pre dominantnejšie palčeky. Podrážka je medovej farby, rýchlo a ľahko sa udržiava, nebudete ju musieť často ani zložito čistiť, čo je pri malých výmyselníkoch veľkou výhodou.

Tenisky Filii Softway Bio Gots textil Jeans, ktoré sme si dnes obuli, sú skvelé na normálne široké až užšie nôžky, nižší alebo len mierne vyšší priehlavok s normálne širokými členkami.

Barefoot plátenky Filii Softway vás tento rok uchvátia svojou pohodlnosťou a štýlom. Ak vás Filii tenisky zaujali, pozrite si ich v našej ponuke aj v iných farebných prevedeniach.

Napísala pre Vás s láskou naša Gabka, pózoval Fifko a nafotil jej šikovný manžel Matúš.

2 názory na “Tenisky Filii SOFTWAY – Láska na prvý dotyk”

Pridajte Komentár

Návrat hore