Detské barefoot topánky môžu byť nielen pekné, praktické, zdravé, ale aj veselé. Presvedčia vás o tom Vivobarefoot Primus K Vivid Blue.

Detské veselé barefoot topánky Vivobarefoot Primus K 1
Vivobarefoot Primus K Vivid Bluehttps://bosacik.sk/eshop/vivobarefoot-primus-k-vivid-blue

Vivobarefoot Primus K dajú Vašim deťom krídla

Tenisky Primus K sú jedny z najľahších barefoot detských topánok z kolekcie Vivobarefoot. Vo veľkosti 29 váži jedna topánočka 120 g. Vašim bosým detičkám tak doslova dajú krídla.

Zloženie vás poteší

Vivobarefoot Primus K vás potešia zložením. Zvršok mäkký, ľahký a ohybný, tvorený odolným plátnom s prímesou recyklovateľných materiálov a textilnou tkaninou. Nohy vášho Bosáčika budú tak môcť dýchať a počas teplých dní sa budú málo potiť. Komu by sa to nepáčilo? Zapínajú sa na suchý zips, dieťatko si ich tak ľahko zapne aj samé. Podrážka je, ako sme už u Vivo zvyknutí, 3 mm tenká a odolná voči oderu, maximálne ohybná s ochranou odolnou proti prepichnutiu na každodenný pocit bosej chôdze. Veľkou výhodou podrážky Primus K je ich farba, žltozelená, na ktorej zaručene neuvidíte bežné známky hier vašich detí a z krásnych topánok sa tak budete môcť tešiť dlhší čas.

Detské veselé barefoot topánky Vivobarefoot Primus K 2
Podrážka Vivo Primus K

Pre koho sú Vivo Primus K určené?

Tenisky Primus Kids sú vhodné pre všetkých Bosáčikov, ktorí majú radi každodenné hry. Zažijú v nich veľa zábavy a objavia všetko čo sa len dá. Nič ich nebude obmedzovať. Obujú si ich normálne až širšie bosé nohy. Sú vhodné na normálny a trocha vyšší priehlavok. Primus K majú dostatočný priestor na to, aby sa dominantný palec na nohách vystrel a obratne sa pohyboval.

Veselé deti, veselé topánky

Práve v týchto časoch je dôležité deti rozveseliť. Oni sa predsa vedia tešiť aj z maličkostí. Čo by ste povedali na to, keby ste ich potešili farbami? Môžete im u nás objednať napríklad Pískacie tričko. Alebo ich potešte topánkami Vivobarefoot Primus K Vivid Blue, sú to pravé orechové pre ne, ale aj pre vás. Máme ich vo veľkosti 25-30, môžete ich nájsť aj pre menšie detičky, vo veľkosti 23-24 pod názvom Vivobarefoot Primus T Vivid Blue. Alebo sa vám zapáčia štýlové detské barefoot červené Vivobarefoot Primus K Glowing Ember? Nakuknite a vyberte si.

Za veselý doplnok ďakujeme aj veselej stránke Dedoles , za skvelú recenziu ďakujeme Gabke, fotky pre vás nafotil Matúš a vo veselých teniskách od Vivobarefoot ochotne pózoval Fifko.

Pridajte Komentár

Návrat hore