Značka Vivobarefoot tento rok priniesol na trh trendy barefoot obuv, Vivobarefoot Primus Knit.

Vivobarefoot Primus Knit - Barefoot favorit tohto roka 1
Vivobarefoot Primus Knit L Black Leather

Milovníci štýlu, tešte sa

Na prvý pohľad sú Vivobarefoot Primus Knit perlou medzi barefoot obuvou pre dospelých. Sú dizajnové, nadčasové, hodiace sa k akémukoľvek oblečeniu, na akúkoľvek príležitosť, okrem svojej svadby pravdaže. Na tú na vás myslí Vivobarefoot v inej krásnej obuvi, Vivobarefoot RA II, ktorú si predstavíme nabudúce.

Čím vás Vivobarefoot Primus Knit prekvapí?

Primus Knit si zamilujete nie len na pohľad, ale aj na dotyk. Zvršok vás, rovnako ako aj mňa, určite zaujme kombináciou kože a priedušnej textilnej vrstvy. Koža pokrýva celú topánky dookola a zabezpečuje tak vyššiu odolnosť a zároveň stále poskytuje komfortný pohyb chodidiel. Väčšina kožených topánok sa pri vyšších teplotách nenosí veľmi pohodlne, no práve preto oceníte tieto tenisky aj v lete. Vaše bosé nohy sa tak budú môcť cítiť v bezpečí a zároveň voľne a sviežo. Tieto tenisky sa zaväzujú na šnúrky, dotiahnete si ich tak podľa potrieb.

Vivobarefoot Primus Knit - Barefoot favorit tohto roka 2
Vivobarefoot Primus Knit L Black Leather

Špecialitkou Primus Knit je aj elastický golier, vyrobený z textílie. Ten nôžku krásne obopne a udrží nohu na svojom mieste.

Podrážka je pre Vivobarefoot typická, mäkká, 3 mm hrubá, odolná voči oderu, s patentovanou ochranou odolnou proti prepichnutiu.

Súčasťou Vivobarefoot sú aj vnútorné extra vložky, ktoré ochránia naše nohy v nepriaznivejšom a chladnejšom počasí. Ideálne sú aj pre začínajúcich barefoot nadšencov, aby prechod na túto bosú obuv bol jednoduchší.

Súťaž krásy

Ak by sa konala súťaž krásy aj medzi barefoot obuvou, tieto krásky Vivobarefoot by sa určite umiestnili medzi tými naj. Spájajú nie len krásu ale aj funkčnosť. A práve to robí tieto dámske aj pánske Primusy takými výnimočnými. Poskytujú dostatok priestoru v prednej časti, sú priedušné, ľahké, flexibilné, spĺňajú barefoot kritériá a sú pripravené s vami zažiť množstvo dobrodružstiev každý deň. Objednať si ich môžete na stránke bosacika – dámske Vivobarefoot a to nie len pre seba, milé dámy, ale aj pánske Vivobaerfoot. V dámskych veľkostiach 38-41, pánske barefoot Vivo topánky zas vo veľkostiach 42-45.

Bodka na záver

Tieto dámske barefoot tenisky značky Vivobarefoot som si zamilovala na prvé obutie, rozhodne sa zo mňa konečne stane majiteľka poriadnych barefoot topánok. Pridáte sa ku mne tiež?

Pridajte Komentár

Návrat hore