Značka Vivobarefoot ponúka tento rok veľa krásnych a funkčných topánok. V našom predchádzajúcom článku sme sa pozreli na zúbok dizajnovým mestskejším Vivobarefoot Primus Knit, dnes prišiel rad na topánky vhodnejšie na beh do terénu, Vivobarefoot Primus Trail FG.

Vivobarefoot Primus Trail FG
Vivobarefoot Primus Trail FG M Atlantic Blue v náročnejšom teréne

Vivobarefoot Primus Trail FG vás vrátia do prírody

Pánske bežecké topánky Vivobarefoot, ktoré vám dnes predstavujeme podrobnejšie, sú perfektnou voľbou do prírody. Podrážka Vivo je multiterénna, je vhodná na akýkoľvek povrch, bezpečne chráni chodidlo technológiou odolnou proti prepichnutiu. Zabezpečí vám dobrú odolnosť, je hrubá 3 mm. Ďalšie 3 mm majú kolíky na podrážke, ktoré umožňujú dokonalú propriocepciu. Pýtate sa, čo to je? Propriocepcia je schopnosť nervového systému zaznamenať zmeny vznikajúce vo svaloch a vo vnútri tela pohybom a svalovou činnosťou. Podrážka Vivobarefoot Primus Trail je teda ideálnou a zdravou voľbou pre všetkých aktívnych barefoot nadšencov.

Bežecké topánky aj do terénu - Vivobarefoot Primus Trail FG 1
Podrážka Vivobarefoot Primus Trail

Priedušnosť výhodou

Pánske tenisky Vivobarefoot majú zvršok zo sieťoviny s lamináciou, poskytujú tak vysokú priedušnosť týchto barefoot topánok. Zvršok je tvorený aj ľahkým vodeodolným vláknom, predná časť topánky je pogumovaná, táto kombinácia dodá vašim nohám možnosť nadýchnuť sa a vy tak budete môcť vychutnávať si bosý beh či bosú chôdzu plnými dúškami. Tenisky sa zaväzujú rýchlozaväzovacím systémom.

Pre koho sú Primus Trail vhodné?

Tenisky Vivobarefoot sú určené na užšie až normálne chodidlá s mierne dominantným palcom, nižším priehlavkom a užším a normálnym členkom. Sú perfektnou voľbou pre tých, ktorí chcú mať jedny tenisky na beh či pohyb v lese ale radi si v teniskách povyrazia aj do mesta.

Pohyb kdekoľvek

Primus Trail FG sú tenisky vhodné do terénu, ale nepohrdnú ani rovinou. V každom teréne tak budete cítiť slobodu bosých nôh. Pánske topánky Vivobarefoot Primus Trail FG M Atlantic Blue je možné objednať vo veľkostiach 42 až 45. Neostáva už nič iné, len si tenisky obuť a vydať sa za dobrodružstvom do prírody nazbierať zážitky a vitamín D. Šťastné cesty vám želáme.

Pridajte Komentár

Návrat hore