Bola to len letná láska. Na prvý pohľad a druhé obutie, no sme spolu už 3 roky. Precestovali sme spolu svet. Nosili ma s tehotenským bruškom v horúcom Grécku v čase, keď lietanie bolo bežné a dovolenka povinná jazda. Posledné dva roky ma sprevádzajú detskými ihriskami, kúpaliskami aj výletmi po Slovensku. Moja povinná výbava na leto. T-I-K-K-I 

V duchu rozmýšľam, či si nekúpim ešte slávnostnejší model, lebo aktuálna ponuka je bohatá. Posúďte sami  🙂

Moja rumunská láska na 5 1
Pohodlné kožené dámske sandále 

Koľko sandálov máte doma? Najviac trendy sú aktuálne dámske sandále na platforme. Nejaké na opätku sa vždy hodia. V barefoot svete máme radšej jednoduchosť a prírodné materiály. Moje celokožené Tikki majú od 2019 nabehané dosť. Odolná Vibram podrážka od talianskeho horolezca Vitale Bramani Vám ale poskytne dostatočný komfort na denné nosenie. Dokonalé spojenie pohodlia, nadčasovosti. Zvládnu kilometre v tých najhorúcejších dňoch, pri bazéne, alebo na drinku na letnej terase. Zoberte si Tikki aj na pláž Waikiki, určite neoľutujete.

Moja rumunská láska na 5 2
Tikki Soul

Model Soul má kožený remienok na palec, ktorý Vám ponúkne dobrú stabilitu pri naháňačkách za deťmi, alebo pri spoznávaní malebných uličiek v prímorských strediskách s kamennou dlažbou. Ani chôdza po okrúhliakoch nebude problém. V aktuálnej ponuke nájdete u nás množstvo farieb, kvetinové Tikki Soul Oasis a prírodné zelené Tikki Soul Leaf. Z modelu Soul by som si tento rok určite vybrala prevedenie Pearl s odleskami zlatej, ktoré na opálenej nôžke určite krásne vyniknú. Vyberte si u nás tu správnu veľkosť. Ja mám nohu 23,5 cm a nosím číslo 37, takže nadmerok 0,5 cm mi na leto úplne stačí. Presné rozmery vždy nájdete v tabuľke pri produktoch.

 

Moja rumunská láska na 5 3
Moja rumunská láska na 5 4
Tikki Vibe

Je elegantnejšou verziou Tikki sandálok. Hodia sa k šatám do práce či na romantické prechádzky po promenáde. Ak hľadáte univerzálne dámske sandále na letnú dovolenku 2022 – Tikki stoja minimálne za 1-2 kliky na ponuku tohto leta 😉 

Na prvej fotografii je krásny detail modelu Tikki Vibe Cognac, ktorý je za mňa najuniverzálnejším modelom v ponuke pre elegantnejšie outfity. Ohybnosť sandálky aj podrážky Vibram Supernewflex sú prednosťou, vďaka ktorej bude Vaše chodidlo nerušene pracovať pri chôdzi v každom teréne. Tento model má zapínanie na kožený remienok, môžete si ich teda ľubovoľne prispôsobiť na úzku či širšiu pätu. Ak sa neviete rozhodnúť medzi Tikki Vibe Cognac alebo Tikki Vibe Old Pink, pomôže Vám posledná fotografia, kde pekne vidno rozdiel v odtieňoch. Svetlým pokožkám by som poradila Old Pink a tmavým ako ja skôr Cognac, ale výber je samozrejme na Vás.

Tikki Vibe Old Pink
Moja rumunská láska na 5 5
Moja rumunská láska na 5 6

Korkové sandále?

Ak si myslíte, že korok sa používa len ako zátka do nášho obľúbeného nápoja, nie je to celkom tak. Korkové stielky sa v obuvníctve používajú od nepamäti a používa ich aj svetová značka B…stock.

Prečo áno?

  • prírodný a odolný materiál, dokonca je recyklovateľný
  • nízka váha, čo ocenia najmä začínajúci chodci
  • protišmykový povrch, ktorý absorbuje vlhkosť
Novinka aj pre malých Bosáčikov

Novinkou tohto roka je korkové prevedenie na vysokoodolnej Vibram podrážke aj na detských modeloch. Cena je síce vyššia ako pri bestselleroch z minulých rokov, no majú aj iný zvršok – korkový. Podrážka na nových modeloch je hrubšia – má 4 mm. Nájdete ich vo veľkosti 21 – 32. Našu Katku najviac oslovili chlapčenské modely klasická modrá a farba Mustard. Malé parádnice by určite volili bodky – model Confetti alebo obľúbenú ružovú Lolipop Vibram. Detské modely na fotografiách sú z novej kolekcie. 

V ponuke zostávajú aj obľúbené farebné kožené Tikki sandálky s flexibilnou a vodeodolnou podrážkou v hrúbke 2 mm s rôznymi obrázkami, ako ich roky poznáte v nižšej cene – vyberte a objednajte tu.

Moja rumunská láska na 5 7
Moja rumunská láska na 5 8

Zladené obutie pre celú rodinu

Všetky topánočky vyrába malá rodinná firma z Rumunska. Maria a Adrian sa začali venovať výrobe topánok po narodení prvého syna v roku 2008. Dnes majú v ponuke množstvo modelov pre malých aj veľkých bádateľov. Ak by ste sa chceli na letnú dovolenku dokonale zladiť a urobiť nejaké tie “matchy-matchy” outfity na spoločné fotenia, dajú sa kombinovať rôzne verzie. Ak si Váš muž nežije na príliš veľkej nohe, ponuka je do čísla 42. Ak to nebude stačiť, určite Vám poradia naše kolegyne či už na predajni alebo online. Na fotografii modely Tikki Soul Amazon Vegan, Tikki Vibe Nature Vegan a detské Aranya Vegan Forest. Všetky ako stvorené do tropického raja niekde k moru. 

 

Moja rumunská láska na 5 9

Napísala pre Vás Ivka, nafotili pre Vás Ivka a Katka.

Pridajte Komentár

Návrat hore