MUKISHOES – Zateplené topánky – RAW Leather Black

Tento produkt nie je momentálne na sklade a je preto nedostupný.

Mukishoes sú ľahúčke vyššie flexibilné zateplené topánky vyrobené z kvalitných prírodných materiálov. Tieto perfektné zateplené topánky sa vďaka svojej konštrukcii perfektne prispôsobia chodidlu a umožnia mu plnohodnotne pri chôdzi pracovať. Zaväzovanie je na šnúrky a sedia na užšie a normálne široké nohy s normálne vysokým priehlavkom.

Zateplené topánky Mukishoes spĺňajú všetky barefoot kritériá: majú nulový drop, nemajú spevnenú pätu, sú ohybné do všetkých smerov, majú výborný tvar aj pre dominantnejšie palce a nemajú podporu klenby.

NÁVOD NA STAROSTLIVOSŤ: Nečistoty sa najlepšie vymývajú za sucha a miesta sa môžu ošetrovať aj lokálne. Odporúčame jemné čistenie v rukách. Neperte v práčke, nesušte v sušičke. Odporúčame používať prírodný vosk, ktorý chráni kožu, a to aj kvôli lepšiemu odpudzovaniu vody. Na ochranu tiež zvážte voskovanie stehov okolo podošvy.

Každá obuv je ručne vyrobená z prírodných materiálov a ekologicky zafarbená, sú možné malé rozdiely vo farbách a povrchovej úprave.

Krajina pôvodu: Portugalsko

Zloženie: zvršok: matná povrchová úprava z leštenej usne, podšívka: bavlnený plyš, podrážka: prírodný kaučuk, šnúrky: bavlna

Veľkostná tabuľka:
VeľkosťVnútorný rozmer (dlžka x šírka)
3724.0 × 9.3 cm
3825.0 × 9.4 cm
3925.5 × 9.5 cm
4026.0 × 9.6 cm
4126.8 × 9.7 cm
4227.4 × 9.8 cm
Scroll to Top