Sestrice – Folk Annapurna – merino & konope

Tento produkt nie je momentálne na sklade a je preto nedostupný.

Folk Annapurna je robustná, vysoko gramážová a nosná šatka. Vďaka Airy Triweave spôsobu tkania a prímesi merino vlny má však aj jemné pruženie a na ramenách je ako obláčik. Folk Annapurna sme vytvorili a utkali špeciálne pre ťažké bábätká, batoľatá a väčšie deti. Vaše ramená si túto šatku skutočne užijú. Nie je vhodná pre novorodencov. Potrebuje trošku zanosiť, aby naplno ukázala svoje prednosti, ale stojí to za to 🙂 Konopa (biela priadza) má prirodzene nerovnomernú štruktúru, je pevná, no napriek tomu sa rýchlo zanosí. Odráža UV žiarenie. Merino vlna (strieborná priadza) môže na niektorých miestach jemne vystupovať. Nie je to na závadu a nebráni to v používaní šatky.

Vzor Folk, inšpirovaný tradičnou modrotlačou, spája viaceré folklórne motívy do originálneho celku.

Použité priadze sú certifikované podľa OEKO-TEX® Standard 100 produktovej triedy 1 a zároveň aj farbiaci proces spĺňa tie najprísnejšie kritériá pre deti do troch rokov.

Šírka šatky je 70,5 cm pred opraním.

Zloženie: 38 % česaná bavlna, 32 % konopa, 30 % fine merino vlna TEC

Údržba: Pranie: V práčke, program vlna pri 30 °C Sušenie: V sušičke na jemnom programe pre vlnu. Žehlenie: Stupeň pre vlnu bez naparovania.

UPOZORNENIE: Tovar je možné zakúpiť len v predajni Bosáčik na Slovenskej 14 v Prešove a nie je ho možné zakúpiť cez e-shop.

Veľkosť šatky

5, 6

Výrobca

Kategórie Šatky
Scroll to Top