Sestrice – Forest Oak

Tento produkt nie je momentálne na sklade a je preto nedostupný.

Celobavlnený kúsok Sestrice v intenzívnej teplej farbe dubovej kôry alebo horkej čokolády doplní každý outfit. Vďaka mäkkej airy tri-weave v väzbe poskytuje naozaj luxusný zážitok z nosenia vášho dieťatka. Príjemná univerzálna šatka, ktorá nikdy nesklame.

Les. Miesto, kde sa môžete stíšiť a načerpať potrebnú energiu. Miesto, kde si odpočinie vaše telo i duša. Odteraz vám pri uspávaní vašich detičiek môžu spievať dudok či červienka, roháč ho bude jemne škarbkať po chrbátiku a rozvoniavať bude lipa, šípky a pastierska kapsička. Pre všetkých milovníkov hôr, lesov a prírody je tu – LES.
Nový dizajn z dielne Sestrice vznikol v spolupráci s mladou ilustrátorkou Emou Cepkovou.

Použité priadze sú certifikované podľa OEKO-TEX® Standard 100 produktovej triedy 1 a zároveň aj farbiaci proces spĺňa tie najprísnejšie kritériá pre deti do troch rokov.

Šírka šatky je 68 cm pred opraním.

Zloženie: 100 % česaná bavlna Hustota tkania pred praním: 260 g/m2 Typ väzby: Airy Triweave

Údržba: Pranie: V práčke na 40 °C Sušenie: Mimo priamych zdrojov tepla a slnka Žehlenie: Stupeň pre bavlnu s naparovaním

UPOZORNENIE: Tovar je možné zakúpiť len v predajni Bosáčik na Slovenskej 14 v Prešove a nie je ho možné zakúpiť cez e-shop.

Veľkosť šatky

5, 6

Výrobca

Kategórie Šatky
Scroll to Top