Sestrice – Herbs – Eve

Tento produkt nie je momentálne na sklade a je preto nedostupný.

Jemná, mäkká a poddajná šatka Sestrice hneď po prvom opraní, ale dostatočne nosná aj na ťažké batoľatá. Vďaka 100% česanej bavlne je táto šatka nenáročná na starostlivosť a zároveň vhodná aj pre tú najcitlivejšiu pokožku. Použitie špeciálnej hustej tri-weave väzby nám umožnilo utkať ju z jemnejších priadzí, ktoré ju robia poddajnou, príjemnou na dotyk a bude sa vám s ňou ľahko viazať od začiatku, bez nutnosti dlhého zanášania. Naozaj univerzálna šatka, vhodná pre každého.

Upokojujúce, voňavé, osviežujúce, liečivé pre dušu aj telo…také sú Bylinky. Vyskúšajte účinky púpavy, materinej dúšky, žihľavy, medovky, či bazy a zamilujete si ich.

Použité priadze sú certifikované podľa OEKO-TEX® Standard 100 produktovej triedy 1 a zároveň aj farbiaci proces spĺňa tie najprísnejšie kritériá pre deti do troch rokov.

Inverzný vzor vám umožňuje si vybrať, ktorou stranou ju chcete uviazať. Vrchný kraj so stredovou značkou bude vždy decentne schovaný. Šírka šatky je 70 cm pred opraním.

Fotograf: Lucia Jesenská Lucia Jesenská Photography

Zloženie: 100 % česaná bavlna Hustota tkania pred praním: 280 g/m2 Typ väzby: Rich Triweave

Údržba: Pranie: V práčke pri 40 °C Sušenie: Mimo priamych zdrojov tepla a slnka Žehlenie: Stupeň pre bavlnu s naparovaním

UPOZORNENIE: Tovar je možné zakúpiť len v predajni Bosáčik na Slovenskej 14 v Prešove a nie je ho možné zakúpiť cez e-shop.

Veľkosť šatky

5, 6

Výrobca

Kategórie Šatky
Scroll to Top