Sestrice – Herbs – Silver Touch Rich Triweave s merinom

Tento produkt nie je momentálne na sklade a je preto nedostupný.

Elegentná sivá farba a obľúbený dizajn byliniek. Táto šatka vás príjemne zahreje a ochráni pred sychravým počasím. Vďaka termoregulačným vlastnostiam merino vlny zabráni prehriatiu a udrží vás aj vášho drobca v suchu 🙂 Jemnučká biobavlna dodáva šatke hebkosť a vďaka svojej gramáži a starostlivo zvolenému spôsobu tkania je vhodná najmä na nosenie ťažších bábätiek a veľkáčov 🙂

Upokojujúce, voňavé, osviežujúce, liečivé pre dušu aj telo…také sú Bylinky. Vyskúšajte účinky púpavy, materinej dúšky, žihľavy, medovky, či bazy a zamilujete si ich.

Použité priadze sú certifikované podľa OEKO-TEX® Standard 100 produktovej triedy 1 a zároveň aj farbiaci proces spĺňa tie najprísnejšie kritériá pre deti do troch rokov.

Inverzný vzor vám umožňuje si vybrať, ktorou stranou ju chcete uviazať. Vrchný kraj so stredovou značkou bude vždy decentne schovaný. Šírka šatky je 70 cm pred opraním.

Zloženie: 42 % česaná bavlna, 31 % fine merino vlna TEC, 27 % GOTS bavlna

Hustota tkania pred praním: 285 g/m2 Typ väzby: Rich Triweave

Údržba: Pranie: V práčke, program vlna pri 30 °C Sušenie: Vodorovne, mimo priamych zdrojov tepla a slnka Žehlenie: Stupeň pre vlnu bez naparovania

UPOZORNENIE: Tovar je možné zakúpiť len v predajni Bosáčik na Slovenskej 14 v Prešove a nie je ho možné zakúpiť cez e-shop.

Veľkosť šatky

5, 6

Výrobca

Kategórie Šatky
Scroll to Top