Sestrice – Modranska Red – Climayarn Soft

Tento produkt nie je momentálne na sklade a je preto nedostupný.

Sestrice modranska červená – tretia šatka z limitovanej spolupráce so značkou modranska®, ktorá sa zaoberá tvorbou dizajnovej ručne robenej úžitkovej keramiky, hlavne modranskej majoliky a kameniny.

Šatka je tkaná v obľúbenej Airy Tri weave väzbe, ktorá je vďaka svojej mäkkosti vhodná pre aj malé bábätká, ale vyššia gramáž zabezpečí pohodlné nosenie aj batoľatám 🙂

Vlákno Cilamayarn® (60% fine merino vlna, 40% Polycolon®) kombinuje výhody prírodnej vlny a silu vysokofunkčného materiálu Polycolon®. Táto kombinácia je jemná na dotyk, skvelo odvádza vlhkosť, zahreje v chladnom počasí, ale zabraňuje prehrievaniu. Táto šatka sa dá prať v práčke vďaka špeciálne upravenej vlne a vďaka vláknu Polycolon® schne veľmi rýchlo.

Použité priadze sú certifikované podľa OEKO-TEX®Standard 100 produktovej triedy 1 a zároveň aj farbiaci proces spĺňa tie najprísnejšie kritériá pre deti do troch rokov.

Šírka šatky je 70 cm pred opraním.

Zloženie: 70 % česaná bavlna, 30 % Climayarn soft® Hustota tkania pred praním: 280 g/m2 Typ väzby: Airy Triweave

Údržba: Pranie: V práčke, program vlna pri 40 °C Sušenie: Vodorovne, mimo priamych zdrojov tepla a slnka Žehlenie: Stupeň pre vlnu bez naparovania

UPOZORNENIE: Tovar je možné zakúpiť len v predajni Bosáčik na Slovenskej 14 v Prešove a nie je ho možné zakúpiť cez e-shop.

Veľkosť šatky

5, 6

Výrobca

Kategórie Šatky
Scroll to Top