Sestrice – Roosters Lagoon

Tento produkt nie je momentálne na sklade a je preto nedostupný.

Predchodca tejto šatky, Roosters Merlot, bol absolútnym hitom na všetkých trhoch a festivaloch, kde sme sa mohli zúčastniť a kto ju raz naviazal, už ju nechcel dať dolu. Viazať do nej čerstvé bábätko je ako sen, ľahučko sa doťahuje a prispôsobí, je veľmi pohodlná a uzol drží na mieste. Na dotyk je veľmi jemná, hebká a hodvábna. Vďaka spôsobu tkania je vo viacvrstvovom úväze pohodlná aj pre väčšie bábätká, takže sa nemusíte báť, že ju po pár mesiacoch odložíte. Merino vlna a Tencel zabezpečujú ideálnu kombináciu termoregulačných vlastností po celý rok V lete sa nám táto šatka osvedčila ako jedna z najlepších a nesklame ani počas zimných mesiacov. Crème de la crème z našej ponuky šatiek.

Kohút je oddávna vnímaný ako ochranca. Ľudia verili, že ochráni ich hospodárstvo a tým aj rodinu. Zároveň bol symbolom plodnosti a zvykol sa darovať pri svadbe alebo narodení dieťaťa. Teraz môžu naše kohútiky chrániť aj vaše deti.

Použité priadze sú certifikované podľa OEKO-TEX® Standard 100 produktovej triedy 1 a zároveň aj farbiaci proces spĺňa tie najprísnejšie kritériá pre deti do troch rokov.

Šírka šatky je 70,5 cm pred opraním.

Zloženie: 52 % česaná bavlna, 29 %extra fine merino, 19 % Tencel® Hustota tkania pred praním: 250 g/m2 Typ väzby: atlasová

Údržba:

Pranie: V práčke pri 40 °C na programe vlna s pracím prostriedkom na vlnu. Sušenie: Mimo priamych zdrojov tepla a slnka Žehlenie: Stupeň pre vlnu bez naparovania

UPOZORNENIE: Tovar je možné zakúpiť len v predajni Bosáčik na Slovenskej 14 v Prešove a nie je ho možné zakúpiť cez e-shop.

Veľkosť šatky

5, 6

Výrobca

Kategórie Šatky
Scroll to Top