VIVOBAREFOOT PRIMUS KNIT M BLACK LEATHER

Tento produkt nie je momentálne na sklade a je preto nedostupný.

VIVOBAREFOOT Primus Knit je naša nová prémiová lifestylová obuv, ktorá v sebe snúbi dokonalý dizajn a funkčnosť, výsledkom ktorých sú najpohodlnejšie barefootové topánky  vhodné na pohyb v prírode aj v meste. Maximálny pocit pohodlia zaisťuje pružná textilná ponožka v kombinácii s priedušným materiálom. Primus Knit tak umožňujú vašim chodidlám voľne sa poybovať, prirodzene dýchať a užívať si každý deň ako bez topánok.

Zloženie: Vrchný materiál: koža Pittards® a priedušná textilná vrstva Zaväzovanie: šnúrky Vnútorná vložka vyberateľná: áno Podrážka: mäkká, 3 mm hrubá, odolná voči oderu, s patentovanou ochranou odolnou proti prepichnutiu
Vegánske:
 nie

Odporúčanie: vnútorné vložky topánok VIVOBAREFOOT slúžia hlavne v chladných dňoch na zachovanie tepelného komfortu. Ďalej ich odporúčame v prvých dňoch a týždňoch chôdze a behu v barefoot topánkach, aby si chodidlá postupne zvykli na prechod z klasických topánok. Potom, rovnako ako v dňoch s teplotami na bodom mrazu, odporúčame vložky vybrať na umocnenie chôdze naboso.

Veľkostná tabuľka:
VeľkosťVnútorný rozmer (dlžka x šírka)
4227,5 × 10,0 cm
4328,0 × 10,2 cm
4429,0 × 10,5 cm
4529,5 × 10,7 cm
Výrobca

Šírka

Barefoot

Výpredaj

Kategórie Tenisky
Návrat hore