Vivobarefoot – Primus Trail II – FG Mens Aqua

Tento produkt nie je momentálne na sklade a je preto nedostupný.

Vivobarefoot Trail II FG sú ľahké vegánskej topánky, ktoré sa vďaka svojej multiterénne tenkej podrážke hodia pre pohyb na akomkoľvek prírodnom povrchu. Maximálne priedušný a rýchloschnúci vrchný materiál je vyrobený z recyklovaných PET fliaš a vnútorná vyberateľná stielka Ortholite zo znovu zhodnoteného spotrebiteľského odpadu. TPU lem na prechode medzi zvrškom a podrážkou zvyšuje odolnosť voči vplyvom okolitého prostredia.

Zloženie: Zvršok: ľahký a priedušný textilný materiál z recyklovaných PET fliaš (syntetika, textílie) Podšívka a stielka: vlákno odvádzajúce vlhkosť, s antibakteriálnou ochranou (syntetika, textílie) Podrážka: 2,5mm gumená podošva + 4 mm vysoké kolíky umožňujúce maximálnu propriocepciu, ochranu a dokonalú priľnavosť k povrchu a zároveň bezpečne chránia chodidlo technológiou odolnou proti prepichnutiu Zaväzovanie: okrúhle šnúrky s brzdičkou

Odporúčanie: vnútorné vložky topánok VIVOBAREFOOT slúžia hlavne v chladných dňoch na zachovanie tepelného komfortu. Ďalej ich odporúčame v prvých dňoch a týždňoch chôdze a behu v barefoot topánkach, aby si chodidlá postupne zvykli na prechod z klasických topánok. Potom, rovnako ako v dňoch s teplotami na bodom mrazu, odporúčame vložky vybrať na umocnenie chôdze naboso.

Veľkostná tabuľka:
VeľkosťVnútorný rozmer (dlžka x šírka)
4328,5 × 10,3 cm
Návrat hore