• Typ

 • Výrobca

 • Veľkosť

 • Pohlavie

 • Šírka

 • Barefoot

Kidofit

Filters

Showing all 3 results

48/96/All

Zoradiť

woocomerce filters widget arrea

 • Sale
  Kidofit&#;Chantal&#;Turquoise

  Kidofit – Chantal – Turquoise

  Celoročné 100% barefoot topánočky vyrobené z kože. Topánočky majú unikátne ergonomické funkcie, ktoré ponúkajú detskej nôžke úžasné pohodlie a ochranu a podporujú ich zdravý vývoj. Topánočky sú vhodné na širšiu nôžku, ale dokonale sa pomocou zadného pásika na suchý zips prispôsobia aj nôžke s normálnou šírkou. Súčasťou balenia je aj doplňujúca vložka, ktorá slúži na reguláciu veľkosti topánočky a umožňuje tak jej nosenie dlhšiu dobu.

  Výhody Kidofit:
  mäkká tenká podrážka podporujúca rozvoj kostí a svalov,
  priehľadná podrážka umožňujúca kontrolu vhodnej veľkosti,
  flexibilná, mäkká a ľahká topánočka umožňujúca voľný pohyb nohy s maximálnou imitáciou chôdze naboso,
  široký priestor pre prsty,
  jednoduché obúvanie.

  Zloženie:zvršok: koža, horná podšívka: textil, podrážka: guma

  Údržba:Obuv stačí pretrieť vlhkou handričkou a nechať vyschnúť na vzduchu. Impregnáciou zvýšite odolnosť voči vlhku a zašpineniu a predĺžite životnosť obuvi.
  49,99  39,99 
 • Sale
  Kidofit&#;Lily&#;Red

  Kidofit – Lily – Red

  Celoročné 100% barefoot topánočky vyrobené z kože. Topánočky majú unikátne ergonomické funkcie, ktoré ponúkajú detskej nôžke úžasné pohodlie a ochranu a podporujú ich zdravý vývoj. Topánočky sú vhodné na širšiu nôžku a nôžku s normálnou šírkou. Súčasťou balenia je aj doplňujúca vložka, ktorá slúži na reguláciu veľkosti topánočky a umožňuje tak jej nosenie dlhšiu dobu. Výhody Kidofit: mäkká tenká podrážka podporujúca rozvoj kostí a svalov, priehľadná podrážka umožňujúca kontrolu vhodnej veľkosti, flexibilná, mäkká a ľahká topánočka umožňujúca voľný pohyb nohy s maximálnou imitáciou chôdze naboso, široký priestor pre prsty, jednoduché obúvanie. Zloženie:zvršok: koža, textil horná podšívka: textil, podrážka: gumaÚdržba:Obuv stačí pretrieť vlhkou handričkou a nechať vyschnúť na vzduchu. Impregnáciou zvýšite odolnosť voči vlhku a zašpineniu a predĺžite životnosť obuvi.
  47,99  39,99 
 • Sale

  Kidofit – Orchid – Violet

  Celoročné 100% barefoot topánočky vyrobené z kože. Topánočky majú unikátne ergonomické funkcie, ktoré ponúkajú detskej nôžke úžasné pohodlie a ochranu a podporujú ich zdravý vývoj. Topánočky sú vhodné na širšiu nôžku, ale dokonale sa pomocou zadného pásika na suchý zips prispôsobia aj nôžke s normálnou šírkou. Súčasťou balenia je aj doplňujúca vložka, ktorá slúži na reguláciu veľkosti topánočky a umožňuje tak jej nosenie dlhšiu dobu. Výhody Kidofit: mäkká tenká podrážka podporujúca rozvoj kostí a svalov, priehľadná podrážka umožňujúca kontrolu vhodnej veľkosti, flexibilná, mäkká a ľahká topánočka umožňujúca voľný pohyb nohy s maximálnou imitáciou chôdze naboso, široký priestor pre prsty, jednoduché obúvanie. Zloženie:zvršok: koža, horná podšívka: textil, podrážka: gumaÚdržba:Obuv stačí pretrieť vlhkou handričkou a nechať vyschnúť na vzduchu. Impregnáciou zvýšite odolnosť voči vlhku a zašpineniu a predĺžite životnosť obuvi.
  47,99  39,99