Baby Bare Shoes mnohí poznáte. Zamilovali sme si ich tenisky, zimné topánky a teraz prichádza teplé obdobie, kedy je čas obľúbiť si aj sandále tejto slovenskej značky.

Farby, farby, farby

Leto je plné tepla, slnka, sviežosti, zábavy, zážitkov. Prežite toto krásne obdobie v pohodlí a obujte seba aj svoje deti do barefoot. Sandále Baby Bare Shoes New vás prekvapia množstvom farieb a hneď po obutí sa aj vám zlepší nálada. Zapáčia sa vám žlté, ružové, zlaté, hnedé, modré, tyrkysové či cyklaménové?

Na aké nôžky sú Baby Bare vhodné?

Tieto krásavice sú skvelá voľba na normálne široké a širšie nôžky, nový model je utiahnuteľný na užšiu i normálne širokú pätu a sadnú aj na mierne vyšší priehlavok.

Štýl a pohodlie v jednom

Detské barefoot sandále sú krásnym kúskom, ktorý doplní šatník vášho princa alebo princeznej. Sú vyrobené z prvotriednej kože, majú 3 mm gumenú protišmykovú podrážku, ktorá zabezpečí dokonalý pocit chôdze naboso. Sú priedušné a sú tak skvelou voľbou do horúcich letných dní.

Kde ich môžete obuť?

Sandálky Baby Bare New sú vhodné na prechádzku alebo aj na svadbu, hodia sa na každú príležitosť. Jediné miesto, kde ich neodporúčame obuť je odrážadlo alebo turistika. Ale inak v nich budú vaše deti neprehliadnuteľné a v maximálnom pohodlí. Celú ponuku sandálok Baby Bare si pozrite na našej stránke, isto sa vám zapáčia.

Fotečky pre vás nafotili naše šikovné baby z Bosáčika – Gabka a Katka.

Pridajte Komentár

Návrat hore