Nájsť tie ideálne barefoot topánky je niekedy fuška. Preto Vám Bosáčik rád pomôže s výberom vhodnej značky a veľkosti topánok pre Vaše deti či dospelých. 
 

Bosáčik Vám ponúka osobné individuálne poradenstvo v priestoroch predajne a online poradenstvo:

Osobné individuálne poradenstvo je spoplatnené sumou 4€/30 min. (čas odporúčaný pre jedno dieťa alebo dospelého) a je potrebné sa na neho objednať vopred. Termíny pre osobné poradenstvo sú vždy aktualizované víkend pred daným týždňom. Objednanie je jednoduché – stačí si vybrať konkrétny deň a čas, ktorý je dostupný a urobiť si na neho e-shopovú objednávku tak, ako ste zvyknutí. Aby Vám do objednávky nebolo započítané poštovné, zvoľte si možnosť „osobný odber“. Čas poradenstva z dôvodu časovania blokov nie je možné posunúť. V prípade, že sa na poradenstvo nedostavíte, sa poplatok nevracia.

U nás môžete tiež využiť možnosť online poradenstva. Stačí len vyplniť nižšie uvedený formulár a my Vám čoskoro na Váš e-mail zašleme ponuku topánočiek, ktoré aktuálne máme na našej stránke pre Vaše dieťatko dostupné. V prípade, že potrebujete obuť viac detí, je potrebné vyplniť pre každé dieťatko jeden formulár. Online poradenstvo je aktuálne v skúšobnej verzii a je BEZPLATNÉ.

Osobné poradenstvo (na predajni):

V prípade záujmu o individuálne poradenstvo si urobte, prosím, objednávku cez e-shop.
 

OZNAMUJEME ZÁKAZNÍKOM, ŽE OSOBNÉ PORADENSTVO JE AŽ DO ODVOLANIA ZRUŠENÉ. Využite možnosť online poradenstva, radi Vám poradíme a pomôžeme s výberom na diaľku a tovar je možné si objednať cez e-shop.

Pondelok:
  Utorok:
   Streda:

    Štvrtok:

     Piatok:

      Online poradenstvo:

      V prípade záujmu o online poradenstvo vyplňte nasledujúci formulár:
      Scroll to Top