Nájsť tie správne topánky je niekedy fuška

Preto Vám naše šikovné baby z Bosáčika rady pomôžu s výberom vhodnej značky a veľkosti topánok pre Vaše deti alebo pre Vás, dospelých. Stačí k nám prísť do našej predajne v časoch určených pre osobné odbery. Online poradenstvo cez formulár je aktuálne pozastavené z kapacitných dôvodov. V prípade, že potrebujete pomôcť s výberom, napíšte nám email na bosac[email protected] alebo cez chat na stránke. Ďakujeme za pochopenie.

Osobné poradenstvo (na predajni):

Na našom odbernom mieste Vám radi s výberom obuvi pomôžeme. Výber výrazne urýchli, ak si so sebou donesiete obkres nôžky Vášho dieťatka. Upozorňujeme zákazníkov, že na predajni môžeme obslúžiť v jeden čas len jedného zákazníka (rodinu). Ďakujeme vopred za trpezlivosť pri čakaní, výber tých správnych topánočiek si častokrát vyžaduje dostatok času. V prípade potreby tiež môžete využiť online poradenstvo, radi Vám poradíme a pomôžeme s výberom na diaľku a tovar je možné si objednať cez e-shop.

Ďakujeme za pochopenie.

Osobné poradenstvo za poplatok na určený čas je až do odvolania zrušené! Ďakujeme za pochopenie.

Bosáčik Vám ponúka osobné individuálne poradenstvo v priestoroch predajne.

Osobné individuálne poradenstvo je spoplatnené sumou 4€/30 min. (čas odporúčaný pre jedno dieťa alebo dospelého) a je potrebné sa na neho objednať vopred. Termíny pre osobné poradenstvo sú vždy aktualizované víkend pred daným týždňom. Objednanie je jednoduché – stačí si vybrať konkrétny deň a čas, ktorý je dostupný a urobiť si na neho e-shopovú objednávku tak, ako ste zvyknutí. Aby Vám do objednávky nebolo započítané poštovné, zvoľte si možnosť „osobný odber“. Čas poradenstva z dôvodu časovania blokov nie je možné posunúť. V prípade, že sa na poradenstvo nedostavíte, sa poplatok nevracia.

 

Pondelok:
Utorok:
Streda:

Štvrtok:

Piatok:
Návrat hore