Nájsť tie správne topánky je niekedy fuška

Preto Vám naše šikovné baby z Bosáčika rady pomôžu s výberom vhodnej značky a veľkosti topánok pre Vaše deti alebo pre Vás, dospelých. Keďže skúšať topánočky a poradiť sa u nás osobne tak, ako ste na to boli zvyknutí, nie je v momentálnej situácii možné, ponúkame Vám bezplatné online poradenstvo. Stačí vyplniť jednoduchý formulár, priložiť k nemu fotky nožičiek a my sa Vám na to mrkneme. Prosíme o trpezlivosť, na Vaše formuláre neodpovedá robot, ale skutoční ľudia, v sezóne môže trvať aj niekoľko dní, kým Vám príde odpoveď.
Prosíme, aby ste si skontrolovali e-mailovú adresu, ktorú do formulára zadávate, je to adresa, na ktorú Vám príde naša odpoveď.
V prípade záujmu o online poradenstvo si, prosím, vyplňte nasledujúci formulár. Online poradenstvo je poskytované zdarma.  Ak si nie ste istý, či ste nôžky Vášho dieťatka nafotili správne, kliknite SEM.

Osobné poradenstvo (na predajni):

OZNAMUJEME ZÁKAZNÍKOM, ŽE OSOBNÉ PORADENSTVO JE AŽ DO ODVOLANIA ZRUŠENÉ. Využite možnosť online poradenstva, radi Vám poradíme a pomôžeme s výberom na diaľku a tovar je možné si objednať cez e-shop. Aktuálne nie je možné tovar vyskúšať na predajni osobne.

Ďakujeme za pochopenie.

Bosáčik Vám ponúka osobné individuálne poradenstvo v priestoroch predajne.

Osobné individuálne poradenstvo je spoplatnené sumou 4€/30 min. (čas odporúčaný pre jedno dieťa alebo dospelého) a je potrebné sa na neho objednať vopred. Termíny pre osobné poradenstvo sú vždy aktualizované víkend pred daným týždňom. Objednanie je jednoduché – stačí si vybrať konkrétny deň a čas, ktorý je dostupný a urobiť si na neho e-shopovú objednávku tak, ako ste zvyknutí. Aby Vám do objednávky nebolo započítané poštovné, zvoľte si možnosť „osobný odber“. Čas poradenstva z dôvodu časovania blokov nie je možné posunúť. V prípade, že sa na poradenstvo nedostavíte, sa poplatok nevracia.

Osobné poradenstvo je až do odvolania zrušené!

Pondelok:
Utorok:
Streda:

Štvrtok:

Piatok:
Scroll to Top