Portugalská značka Mukishoes má vo svojej ponuke mnoho prekrásnych barefoot topánok. V nasledujúcom článku si vychutnáte barefoot tenisky Mukishoes STORM a dozviete sa o nich viac. Istotne sa vám zapáčia.

barefoot tenisky
Barefoot tenisky Mukishoes STORM

Mukishoes – poznáte ich už?

Možno je táto značka pre vás už dobre známa a možno ju teraz počujete prvýkrát. Za Mukishoes stoja dve silné a kreatívne ženy, Madlen a Marta z Portugalska. Pri vytvorení značky Mukishoes si dali za cieľ, aby topánky, ktoré navrhnú, boli zdravé a dobre vyzerali. Rovnako je pre nich dôležité aby boli vyrobené výlučne z prírodných materiálov s minimálnym možným dopadom na životné prostredie. Vo svojej výrobe používajú hlavne konope, bavlnu, organickú bavlnu, plstenú vlnu, kožu, korok a ľan. Ak je vám práve táto oblasť sympatická, Muki budú pre vás ako stvorené.

Barefoot tenisky z recykovateľnej bavlny?

Ako sme vám už vyššie spomenuli, Mukishoes si dá veľmi záležať na kvalite a materiáloch. Práve model STORM je ešte vyšperkovaný tým, že na výrobu zvršku je použitá nie len obyčajná bavlna. Veľké značky často objednávajú viac, ako je potrebné a tie balíky látky, ktoré majú viac ako 3 chyby, sú vyradené. Výsledné prebytky z tejto nadprodukcie zvyčajne skončia plytvaním. Aby im dali nový život, vylepšili tieto krásne a vysoko kvalitné látky pre novú kolekciu jar a leto. Kvôli obmedzenému množstvu týchto látok sú aj množstvá týchto modelov obmedzené. Preto dlho neváhajte.

Podrážka

Barefoot tenisky Mukishoes majú podrážku z prírodnej gumy, je ohybná priečne i pozdĺžne. Nohy, ktoré si tieto tenisky obujú, sa tak potešia každému povrchu a každej prechádzke.

Vegan barefoot tenisky Mukishoes STORM. Štýlový barefoot poklad. 1
Ohybná podrážka Mukishoes STORM

Na akú nohu sú barefoot tenisky STORM vhodné?

Týmto teniskám sa potešia úzke a normálne široké nohy. STORM sa vďaka svojej konštrukcii perfektne prispôsobia chodidlu a umožnia mu plnohodnotne pri chôdzi pracovať. Majú výborný tvar aj pre dominantnejšie palce, v prednej časti sú dostatočne široké pre správnu prácu nôh. Sedia výborne na nižšom a normálne vysokom priehlavku ale na veľmi úzke členky nie sú. Tenisky vo veľkosti 39, ktoré sme si vyskúšali my, majú rozmery 25.3 × 9.5 cm a váha jednej topánky je rovných 150 gramov. Budete môcť s nimi lietať od šťastia, ale aj pre ich nízku váhu.

Ako barefoot tenisky STORM čistiť?

Pri vašich prechádzkach sa niekedy môžete stať, že si tenisky zašpiníte. Mukishoes odporúčajú čistenie ideálne lokálne – opláchnuť a jemne šetrne očistiť. Predsa len, ide o bio bavlnu. STORM určite neperte v práčke a nesušte v sušičke. Môžete používať prírodný vosk, ideálne na voskovanie stehov okolo podošvy, zaistíte tak ich čiastočnú vodeodolnosť. Ale inak, keďže ide o plátené tenisky, do vody vám ich veľmi neodporúčame.

Mukishoes STORM sú poklad

Vzhľadom na ich špecifickosť – každá obuv je ručne vyrobená z prírodných materiálov a ekologicky zafarbená, sú tak možné malé rozdiely vo farbách, textúre a konečnej úprave. Každý kus je tak originál a tieto Muki tenisky budú vašim súkromným pohodlným a zdravým pokladom. Ponuku MUKISHOES si pozrite na stránke aj podrobnejšie, máme ich v bielej CLOUD farbe, pieskovej SAND MUKISHOES, čiernej ONYX MUKISHOES a žltej a objednajte si ich, kým ich ešte máme. Mukishoes sú unisex topánky, potešiť tak môžete seba alebo aj frajera či manžela.

Pridajte Komentár

Návrat hore