Baby Bare Shoes – FEBO WINTER – Kayak

Tento produkt nie je momentálne na sklade a je preto nedostupný.

Kvalitné zimné čižmičky slovenskej značky Baby Bare Shoes sú mimoriadne mäkké a ohybné priečne aj pozdĺžne, čo je jedným z hlavných atribútov barefoot obuvi. Majú priestrannú špičku, ktorá je dostatočne široká. Čižmičky sú vhodné aj pre dominantný palček a plutvičkové typy nožičiek (úzka päta, široká špička), tak aby nebola obmedzená funkcia palca ako hlavného oporného bodu chodidla.

Zvršok topánky je vyrobený z kvalitnej hladkej kože od lídra vo svetovej produkcie kože. Topánky obsahujú vodonepriepustnú a priedušnú TEX membránu, ktorá odvádza prebytočný pot a zabezpečuje, aby nožička bola v teple a suchu. Použitá membrána je kompletne 100% RECYKLOVATEĽNÁ, ECO kompatibilná a je biologicky odbúrateľná.

Jazyk topánky je vyrobený z vodeodpudivej tkaniny, kde vodeodpudivosť zabezpečuje špeciálny PU záter, ktorý si zachováva svoju pružnosť aj pri extrémne nízkych teplotách a bráni prenikaniu vlhkosti.

Vnútro topánočky je zateplené hrejivou umelou kožušinkou, ktorá drží nôžku v teple aj pri veľmi nízkych teplotách. Topánky sú vhodné na viacero typov nožičiek okrem veľmi úzkych a veľmi širokých nožičiek s vysokým priehlavkom. Sú ideálne na normálny priehlavok a dajú sa utiahnuť aj na úzku pätu.

Veľkostná tabuľka:
VeľkosťVnútorný rozmer (dlžka x šírka)
2113,6 × 6,4 cm
2214,4 × 6,5 cm
2315,1 × 6,7 cm
2415,7 × 6,8 cm
2516,4 × 6,9 cm
2617,0 × 7,0 cm
2717,7 × 7,2 cm
2818,4 × 7,3 cm
Barefoot

Pohlavie

,

Šírka

,

Veľkosť

, , , , , , , ,

Výrobca

Kategórie Prvé kroky, Zateplené topánky
Návrat hore