Jack N´Jill – Darčekový set Prvé zúbky

29,50 

Na sklade

Popis produktu

Prvé zúbky sú na svete? Tak určite Vaše dieťatko poteší táto zvýhodnená sada, ktorá obsahuje zubnú pastu Jack N´Jill, ktorá je bez príchute, sonická kefka Tickle pre deti od 0 – 6 rokov, prírodný gél na prerezávanie zúbkov a 3 vzorky obrúskov na ďasná & zuby z prírodnej bavlny. To všetko je zabalené v darčekovej škatuli a ihneď pripravené na darovanie.

Sonická zubná kefka Jack N´Jill je ľahučká a vhodná už pre najmenšie deti vo veku od 0 – 6 rokov. Vďaka 17 000 pohybov vlákien za minútu vyčistí zúbky jemne, no dôkladne. Vďaka hlavici s LED svetielkom dokáže premeniť čistenie zúbkov na zábavu. Sonická technológia umožňuje nastavenie 30-sekundového intervalu, ktorý učí deti meniť pohyb kefky i miesto čistenia. Po 2 minútach sa automaticky vypne, čím predchádza zbytočnému vybíjaniu batérie.

Zubná pasta obsahuje iba prírodné zložky, je hypoalergénna, 100% bezpečná pre malé deti aj pri prehltnutí. Neobsahuje SLS – Sodium Lauryl Sulfat, cukor, fluoridy ani pridané farbivá. Zloženie zubnej pasty s organickým nechtíkom pôsobí proti vzniku zubného kazu a upokojuje ďasná.

 

Ďalšie informácie

Výrobca

U nás si môžeš topánky pred kúpou vyskúšať.

K dispozícii ti je náš odborný tím, ktorý ti s výberom pomôže.

Topánky testujeme za teba, aby si ty nemusel.

V našej ponuke nájdeš už takmer 2000+ párov topánok.