Jack N´Jill – Sprchovací gél pre bábätká už od narodenia

12,50 

Na sklade

Popis produktu

Sprchovací gél Jack N´Jill je tou ideálnou voľbou na jemnú a citlivú pokožku bábätka. Vďaka svojmu zloženiu je vhodný aj pre staršie deti. Prírodný sprchovací gél Jack N´Jill je najbezpečnejším a najšetrnejším spôsobom starostlivosti o pokožku bábätka hneď od začiatku.

Všetky produkty značky Jack N´Jill sú dermatologicky testované a vyrobené tak, aby boli jemné a bezpečné pre celú rodinu. Sprchovací gél nedráždi oči, je hypoalergénny, vegan a obal je vyrobený z recyklovaných materiálov. Pri jeho výrobe neboli použité mydlá, farbivá, PG (propylénglykol), lanolín ani syntetické vône.

Všetky produkty značky Jack N´Jill sú dermatologicky testované a vyrobené tak, aby boli jemné a bezpečné pre celú rodinu. Sprchovací gél Jack N´Jill hydratuje a vyživuje pokožku dieťatka vďaka obsiahnutému extraktu zo semien Quinoa, extraktu z kôry kviláji mydlovej a provitamínu B5.  Jemné zloženie je ideálne pre citlivú pokožku.

ZLOŽENIE: Water (Aqua), Decyl Glucoside, Lauryl Glucoside, Glycerin, Sodium Citrate, Gluconolactone, Xanthan Gum, Quillaja Saponaria Bark Extract, Chenopodium Quinoa Seed Extract, Panthenol, Citric Acid, Sodium Benzoate, Calcium Gluconate.

Vyrobené v Austrálii

Objem: 300 ml

Ďalšie informácie

Výrobca

U nás si môžeš topánky pred kúpou vyskúšať.

K dispozícii ti je náš odborný tím, ktorý ti s výberom pomôže.

Topánky testujeme za teba, aby si ty nemusel.

V našej ponuke nájdeš už takmer 2000+ párov topánok.