Reima – Barefoot tenisky – Astelu – Black – dospelí

62,50 

Popis produktu

Fínska značka Reima prináša skvelé vegánske pleteninové barefoot tenisky. Tvarovo sú vhodné na normálne široké nohy, mierne plutvičky a normálny až vyšší priehlavok. Majú nulový drop, nespevnenú pätu a podrážku ohybnú do všetkých smerov. Zvršok topánok aj podšívka sú vyrobené z recyklovaných materiálov, stielka je rovná a vyberateľná. Vďaka materiálu sú krásne mäkké, priedušné a pripravené pre všetkých aktívnych barefoot priaznivcov. Tenisky nemajú extra zapínanie, na nohy si ich jednoducho našúchnete, pričom oblasť priehlavku je možné regulovať posunutím uzlíka na elastickej šnúrke. Špička topánok je chránená gumeným pásikom, ktorý bráni jej predčasnému poškodeniu, tenisky sú tak vhodné na každodenné nosenie počas teplých letných dní.

Vnútorná dĺžka je meraná meradlom Plus12, šírka je rozmer stielky v jej najširšej časti, pričom vnútorný priestor topánky je reálne širší. Topánky boli merané s vložkou.

Zloženie: zvršok: 80% recyklovaný polyester, 12% polyuretan, 6% polyester, 2% bavlna, podšívka: 60% polyuretan, 30% polyester, 10% bavlna, podrážka: guma

Ďalšie informácie

Rozmery -
Výrobca

Šírka

Barefoot

VeľkosťVnútorný rozmer (dĺžka x šírka)
3623,5 × 8,4 cm
3724,0 × 8,5 cm
3824,5 × 8,7 cm
3925,4 × 8,9 cm
4026,0 × 9,0 cm

U nás si môžeš topánky pred kúpou vyskúšať.

K dispozícii ti je náš odborný tím, ktorý ti s výberom pomôže.

Topánky testujeme za teba, aby si ty nemusel.

V našej ponuke nájdeš už takmer 2000+ párov topánok.