Baby Bare Shoes – FEBO WINTER – Black Asfaltico

Tento produkt nie je momentálne na sklade a je preto nedostupný.

Popis produktu

Kvalitné zimné čižmičky slovenskej značky Baby Bare Shoes sú mimoriadne mäkké a ohybné priečne aj pozdĺžne, čo je jedným z hlavných atribútov barefoot obuvi. Majú priestrannú špičku, ktorá je dostatočne široká. Čižmičky sú vhodné aj pre dominantný palček a plutvičkové typy nožičiek (úzka päta, široká špička), tak aby nebola obmedzená funkcia palca ako hlavného oporného bodu chodidla.

Zvršok topánky je vyrobený z kvalitnej hladkej kože od lídra vo svetovej produkcie kože. Topánky obsahujú vodonepriepustnú a priedušnú TEX membránu, ktorá odvádza prebytočný pot a zabezpečuje, aby nožička bola v teple a suchu. Použitá membrána je kompletne 100% RECYKLOVATEĽNÁ, ECO kompatibilná a je biologicky odbúrateľná.

Jazyk topánky je vyrobený z vodeodpudivej tkaniny, kde vodeodpudivosť zabezpečuje špeciálny PU záter, ktorý si zachováva svoju pružnosť aj pri extrémne nízkych teplotách a bráni prenikaniu vlhkosti.

Vnútro topánočky je zateplené hrejivou umelou kožušinkou, ktorá drží nôžku v teple aj pri veľmi nízkych teplotách. Topánky sú vhodné na viacero typov nožičiek okrem veľmi úzkych a veľmi širokých nožičiek s vysokým priehlavkom. Sú ideálne na normálny priehlavok a dajú sa utiahnuť aj na úzku pätu.

Zloženie: podrážka: guma zvršok: koža, textil, membrána, asfaltico podšívka: kožušina

Ďalšie informácie

Barefoot

Pohlavie

,

Šírka

,

Veľkosť

, , , , , , , ,

Výrobca

VeľkosťVnútorný rozmer (dĺžka x šírka)
2415,6 × 6,3 cm
2516,2 × 6,4 cm
2617,0 × 6,6 cm
2717,7 × 6,8 cm
2818,4 × 7,1 cm
2919,0 × 7,3 cm
3019,7 × 7,5 cm
3120,5 × 7,7 cm
3221,0 × 7,9 cm

U nás si môžeš topánky pred kúpou vyskúšať.

K dispozícii ti je náš odborný tím, ktorý ti s výberom pomôže.

Topánky testujeme za teba, aby si ty nemusel.

V našej ponuke nájdeš už takmer 2000+ párov topánok.